East News
1/4
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin od kilku tygodni są małżeństwem. Para pobrała się w tajemnicy przed wszystkimi. Jednak znany wujek modelki nie zdołał utrzymać języka za zębami i potwierdził plotki, które krążyły w mediach już od dłuższego czasu. Ta informacja ponoć przyczyniła się do załamania nerwowego, jakie w ostatnim czasie przeszła była ukochana Justina Biebera, Selena Gomez. Wygląda jednak na to, że nie wszystko jest stracone. Najnowsze zdjęcia wskazują na to, że między Justinem Bieberem a Hailey Baldwin nie dzieje się najlepiej... Przekonajcie się sami oglądając naszą galerię!

 

POLECAMY: Justin Bieber na wieść o chorobie Seleny Gomez kompletnie się załamał?! Te ZDJĘCIA przerażają

2/4
East News

 

Ostatnio Justin Bieber i Hailey Baldwin byli widziani w Los Angeles, gdzie wybrali się na kawę. Jednak ta schadzka nie wyglądała na romantyczny spacer nowożeńców. Justin Bieber nawet na moment nie oderwał bowiem głowy od telefonu. Obok w ciszy szła jego żona, która nie wyglądała na zadowoloną. Czyżby martwiła się tym, że jej ukochany sms-uje z byłą, która przebywa właśnie w szpitalu psychiatrycznym?!

3/4
Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Justin Bieber był pierwszą wielką miłością Seleny Gomez. Piosenkarka myślała, że uda im się pokonać kryzys i będą ze sobą do końca życia. Jakie więc było jej zdziwienie, gdy okazało się, że Justin Bieber niemal od razu po rozstaniu z nią związał się z Hailey Baldwin. W dodatku niedługo potem wyszło na jaw, że para jest już po ślubie! To nie mogło się nie odbić na zdrowiu Seleny Gomez. Artystka próbuje teraz dojść do siebie, jednak - jak twierdzą jej znajomi - to nie będzie proste. Selena Gomez jest ponoć w totalnej rozsypce...

4/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Czyżby nad ich związkiem zawisły czarne chmury?