Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin przekładają swój ślub! Co się stało?

Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Każdy, kto choć trochę zna Justina Biebera z pewnością nie jest zaskoczony tą informacją. Nie jest żadną tajemnicą, że młody gwiazdor wiedzie burzliwe życie uczuciowe, dlatego sporym zaskoczeniem była informacja o jego szybkich zaręczynach z Hailey Baldwin. Przez wiele lat wokalista był związany z Seleną Gomez, z którą nieustannie rozstawał się i znów wiązał. W międzyczasie poznał swoją obecną narzeczoną Hailey, z którą był pomiędzy jednym rozstaniem z Seleną, a drugim. Gdy niedawno znów zakończył relację z Seleną, wrócił do Haily i oświadczył się jej, nikt nie dowierzał, że szybko dojdzie do ślubu. I miał rację! Bieber i Baldwin właśnie postanowili przełożyć ceremonię. Dlaczego?

 

Zobacz: Gorący widok! Justin Bieber biega po mieście bez koszulki! Hailey powinna czuć się zazdrosna?!

 

Bieber i Baldwin przekładają ślub

 

Na razie jednak oficjalnie nie ma mowy o żadnym kryzysie. Według informatora TMZ, para zdecydowała się przełożyć swój ślub na 2019 rok, ponieważ chce, żeby wszystko odbyło się w naturalny i bezstresowy sposób. Justin i Hailey pragną przygotować się do ślubu jak należy i zrobić to bez pośpiechu. 

 

Justin i Hailey czekają do następnego roku, by zawiązać węzeł małżeński. Czują, że są już po słowie, a to dla nich najważniejsze - powiedział informator TMZ.

 

Zarówno Justin, jak i Hailey są bardzo wierzący, dlatego para weźmie chrześcijański ślub. Podobno zakochani myślą nawet o dzieciach, ale Justin podkreśla, że na ojcostwo zdecyduje się dopiero po ślubie. Myślicie, że w ogóle do niego dojdzie?

 

Przeczytaj też: "Hailey Baldwin to ta jedyna" Justin Bieber planuje ślub! Co na to Selena?

 

Polecamy: Mama Justina Biebera NIE akceptuje jego związku z Hailey Baldwin? Nie uwierzysz, co zrobiła!

 

Justin i Hailey na razie wstrzymali się ze ślubem

Hailey Baldwin i Justin Bieber
East News

Ciekawe, czy w ogóle dojdzie do ślubu pary?

Hailey Baldwin i Justin Bieber
East News

Więcej na temat Justin Bieber
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52