Justin Bieber bez koszulki Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber bez koszulki Justin Bieber bez koszulki
Justin Bieber bez koszulki
EastNews
1/4
Justin Bieber bez koszulki
EastNews

Do czerwonych spodenek, Justin dobrał biało - czerwone buty, oraz żółte skarpety podciągnięte pod kolana. Jest to najnowszy trend, a on jako partner najpopularniejszej modelki na świecie, musi za nimi podążać. Jednak nie zawsze tak było... Na przestrzeni lat Bieber bardzo się zmienił. Zmężniał, dorobił się nie tylko milionów na koncie, ale i wysportowanej sylwetki, trochę przyćmionej dużą liczbą tatuaży.

 

W galerii zobaczcie więcej zdjęć!

2/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
EastNews

Zaczynał jako słodki, długowłosy nastolatek z grzywką. Zaliczył okres bycia buntownikiem, kiedy to głównie imprezował, aż do teraz gdy znów zapuścił włosy, zarost i ustatkował się. Kilka tygodni temu poinformował na Instagramie, że poprosił swoją partnerkę Hailey Baldwin o rękę! 

 

Choć na palcu modelki już zawitał wielki pierścień przypominający obrączkę, para nie potwierdza  spekulacji dotyczących ślubu

3/4
Justin Bieber bez koszulki
EastNews

Choć po zdjęciach można sądzić, że w głowie nadal mu imprezy, artysta bardzo pragnie zostać ojcem! Chce w pełni zacząć odpowiadać już nie tylko za siebie, ale za partnerkę i przyszłego malucha. 

Myślicie, że sprawdziłby się w roli ojca?

4/4
Justin Bieber bez koszulki
EastNews

W międzyczasie, kiedy jego narzeczona lata po świecie, biorąc udział w pokazach mody, 24-latek pracuje nad nowym wydawnictwem. Minęło bowiem sporo czasu od wydania jego ostatniego krażką zatytułowanego "Purpose" z 2015 roku. Nic więc dziwnego, że fani są troszkę zawiedzeni, bo jakby tego było mało, Bieber zakończył swoją ostatnią trasę koncertową w lipcu ubiegłego roku i póki co, żadne ptaszki nie ćwierkają, by miało się to zmienić. 

Więcej na temat Justin Bieber