Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze, Selena Gomez smutna Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się na Instagramie Selena Gomez Justin Bieber i Hailey Baldwin
Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze, Selena Gomez smutna
East News
1/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze, Selena Gomez smutna
East News

 

Ostatnie tygodnie były wyjątkowo trudne dla Seleny Gomez, a Justin Bieber wcale nie ułatwiał jej życia. Choć minęło zaledwie kilka dni od wyjścia Seleny ze szpitala psychiatrycznego, gdzie trafiła z powodu załamania nerwowego, Justin Bieber postanowił pochwalić się nową fotką ze swoją ukochaną. Na zdjęciu widzimy, jak wokalista namiętnie całuje swoją żonę, Hailey Baldwin. Ten obrazek z pewnością nie ucieszy Seleny, która załamała się przez doniesienia na temat ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin

Początkowo mówiło się, że Justin bardzo przeżył załamanie Seleny, o czym świadczyć miały jego zdjęcia, na których wyglądał na zasmuconego. Mówiło się też, że Justin i Hailey przechodzą pierwszy kryzys właśnie przez Selenę. Teraz jednak wszystko wraca do normy, bo para znów wygląda na bardzo szczęśliwą. Zobacz ich zdjęcie na kolejnym slajdzie! 

Polecamy: Hailey Baldwin jest w ciąży? Justin Bieber jak najszybciej chce zostać ojcem

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się na Instagramie
East News

Mówi się, że para wzięła ślub 13 września w Nowym Jorku. Wesele planują na przyszły rok. Żadne z nich nie potwierdziło tych informacji, ale też ich nie zdementowało. Justin pochwalił się właśnie nową fotką z ukochaną, na której namiętnie się całują. Oby Selena jej nie zobaczyła!

3/4
Selena Gomez
East News

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego, ponieważ przeszła załamanie nerwowe. Kilka dni temu opuściła szpital. Lekarze kategorycznie zabronili jej korzystać z mediów społecznościowych, więc jest nadzieja, że na razie nie zobaczy tego zdjęcia. 

4/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że Justin Bieber i Hailey Baldwin myślą o dziecku! Ich rodzice nie mogą doczekać się wnuków i zachęcają ich, żeby zaczęli starania o dziecko. Ponoć Justin bardzo tego pragnie. Tylko czy aby na pewno jest już na nie gotowy?