Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi

Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z brzuszkiem! Internauci: "Jesteś w ciąży?!" Odpowiedziała

Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi

Julia Wróblewska wywołała niezłe poruszenie wśród fanów swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie. Młoda aktorka pozuje trzymając się za brzuszek. Dodatkowo nagranie, które pojawiło się na Instastory jeszcze podsyca temat! Fani pytają się czy młoda aktorka spodziewa się dziecka. Co odpowiedziała? 

Zobacz także: Julia Wróblewska cierpi na nieuleczalną chorobę. Opowiedziała w szczerym wywiadzie o zaburzeniach osobowości

Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z brzuszkiem. Wyjaśniła o co chodzi 

Takich zdjęć na profilu Julii Wróblewskiej jej fani się nie spodziewali. Młoda aktorka opublikowała zdjęcie, które mogłoby sugerować, że jest w ciąży. Pozuje na nim trzymając się za brzuszek. 

Chicas 💕 Kręcimy film z @rezyser.zycia 😁 Pewnie niedługo będą efekty! @olivka_bosowska @juliakostera Co do mojego brzuszka, zapraszam na stories! 👌🏻 - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z Oliwią Bosowską znaną z serialu "Pułapka" oraz internetową gwiazdą Julią Kosterą. 

Z opisu zdjęcia wynika, że dziewczyny są na planie nowego filmu realizowanego na kanał Reżysera Życia. Być może Julia gra tam właśnie nastoletnią mamę. Trzeba przyznać jednak, że zdjęcia i nagrania, które pojawiły się w sieci mogły wprowadzić internautów w osłupienie: 

- To trzymanie się za brzuch przypadkowe? Czy chciałaś coś przekazać? :)
- Przepraszam za pytanie, ale czy ty jesteś w ciąży.?!

Julia Wróblewska dociekliwych fanów odesłała na swoje Instastory, na którym pojawiło się nagranie, gdzie pokazuje brzuszek, a koleżanka w tle mówi: 

Julka zjadła pizze

Pojawiły się również materiały z backstage'u kręcenia filmu, które sugerują, że to kreacja postaci. Znacie twórczość Reżysera Życia?

Zobacz także: Roksana Węgiel ze łzami w oczach w niezwykle ważnym projekcie o depresji. To trzeba zobaczyć

Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Bierze udział w filmie o problemach społecznych, którego twórcą jest Youtuber Reżyser Życia. 

Julia Wróblewska pokazała brzuszek. Wyjaśniła fanom czy jest w ciąży
Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Niedawno Julia Wróblewska pochwaliła się, że jest zakochana. Chętnie wrzuca zdjęcia i nagrania z Krzysztofem. 

Julia Wróblewska z nowym chłopakiem Krzysztofem
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43