Party Stories
Maciej Musiał tłumaczy się ze zdjęcia na maturze
ONS/Facebook
Newsy

Jest decyzja w sprawie matury Musiała. Zostanie unieważniona?

Maturzyści! Nie bierzcie z niego przykładu

Maciej Musiał należy do czołówki młodych polskich gwiazd. Aktor dorasta na oczach telewidzów i z uroczego chłopca zmienia się powoli w pewnego siebie mężczyznę. Ma to również przełożenie na losy postaci, w które się wciela, a te bywały już naprawdę odważne. Niektóre z nich niezbyt przypadły do gustu jego najbliższym. Przypomnijmy: "Przestań przynosić wstyd rodzinie!"

Wczoraj, podobnie jak tysiące jego rówieśników, Maciej przystąpił do pisemnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Musiał postanowił upamiętnić ten moment i zrobił sobie zdjęcie na sali egzaminacyjnej, które szybko opublikował na Facebooku i Instagramie. Fotka obiegła sieć, a internauci zaczęli się zastanawiać nad konsekwencjami, które aktor miałby ponieść za swoje wykroczenie. Wnoszenie aparatów fotograficznych czy telefonów na egzamin jest bowiem oficjalnie zabronione. Musiał rozwiał wszelkie wątpliwości w najnowszym wywiadzie.


Do dyrektora zadzwoniła dyrektorka Centralnej Komisji Edukacyjnej z prośbą o wyjaśnienie. Ale na szczęście pokazaliśmy godzinę zrobienia zdjęcia, która definitywnie wskazywała na to, że została zrobiona przed rozpoczęciem egzaminu, więc... ciśnienie trochę podskoczyło, ale w porę opadło - wyznał w "Pytaniu na Śniadanie".


A jak ocenia sam egzamin? Musiał przyznaje, że nie sprawdzał jeszcze arkuszu z przykładowymi odpowiedziami w obawie przed wyłapaniem ewentualnych błędów.


Mam w sobie delikatną żądzę tego sprawdzenia, ale na razie się hamuję, żeby nie wpadać w kiepski humor na planie, w razie gdyby okazało się, że poszło coś nie tak - dodaje.


Są wśród was tegoroczni maturzyści? Braliście przykład z Macieja Musiała? ;)

Zobacz: Maciej Musiał jak Justin Bieber. Rozbierze się do naga

Maciej Musiał na maturze

Maciej Musiał w bokserkach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wróblewska
Instagram/Julia Wróblewska
Newsy
Julia Wróblewska wrzuciła selfie z matury! Za podobne Maciej Musiał miał spore problemy...
Co na to regulamin?

Julia Wróblewska pokazała na Instagramie zdjęcie wykonane na sali, w której odbywała się matura z matematyki. To selfie młodziutkiej gwiazdy, w którego tle widzimy ławki, na których leżą arkusze egzaminacyjne oraz kalkulatory. W poście do zdjęcia, Julia Wróblewska zdradziła, że egzamin z matematyki poszedł jej świetnie. Po matmie! Jak Wam poszło? Mnie dobrze! 22/25 z zamkniętych!!! 88% z zamkniętych jest  - napisała aktorka. Gratulujemy, ale... tylko czy zdjęcie z matury jest zgodne z regulaminem?   Zobacz też:  Julia Wróblewska pokazała selfie tuż przed maturą! Był stres? ZDJĘCIE   Julia Wróblewska pokazała selfie z matury Wnoszenie telefonu komórkowego na maturę jest zabronione. Takie naruszenie regulaminu grozi unieważnieniem egzaminu. W czasie tegorocznych matur doszło do sytuacji, kiedy jednej z maturzystek z Boguchwały na Podkarpaciu przyszedł SMS w trakcie egzaminu z języka polskiego. Egzamin dziewczyny został unieważniony, do kolejnego będzie mogła przystąpić dopiero za rok - informuje portal tvn24.pl. Z podobną sytuacją miał do czynienia również Maciej Musiał, który przystępował do egzaminu dojrzałości w 2014 roku. Aktor, podobnie jak Julia Wróblewska, pokazał w sieci selfie z sali egzaminacyjnej. Fotka natychmiast obiegła sieć, a sprawą zainteresowała się dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Na szczęście, okazało się, że zdjęcie zostało zrobione przed egzaminem, a nie w jego trakcie, dzięki czemu Maciej Musiał nie poniósł żadnych konsekwencji z tego tytułu. Mamy nadzieję, że podobnie będzie z selfie Julii Wróblewskiej   i że również jest tylko niewinną fotką sprzed matury. Trzymamy kciuki za powodzenie na kolejnych egzaminach!   Polecamy:  Wróblewska stresuje się przed maturą. Tak weszła w dorosłe życie: papierosy, kawa... ZDJĘCIA   Selfie Julii...

Konsekwencje wybryku Macieja Musiała na maturze
ONS
Newsy
Nie skończyło się tylko na pouczeniu. Musiał dostał uciążliwą karę za fotkę na maturze
Zdjęcie z matury sporo go kosztowało

Maciej Musiał należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Ogromną sławę przyniosła mu rola w serialu "Rodzinka.pl", gdzie wciela się w postać najstarszego syna głównych bohaterów. Również ekipa "The Voice" zdecydowała się wykorzystać jego popularność i zatrudniła go jako prowadzącego odcinki na żywo. Na naszych oczach aktor przechodzi niesamowitą metamorfozę w pewnego siebie mężczyznę, co nie zawsze podoba się jego najbliższym.  Przypomnijmy: "Przestań przynosić wstyd rodzinie" Na początku maja prawdziwą burzę wywołało zdjęcie, które Maciej wrzucił do sieci. Tuż przed maturą zdecydował się uwiecznić na fotografii siebie i swoich kolegów z sali. Pamiątka z matury natychmiast zaczęła robić furorę w sieci, a internauci zaczęli zastanawiać się nad konsekwencjami tego czynu, bowiem wniesienie telefonu komórkowego na egzamin jest zabronione. Na szczęście dla aktora, wszystko skończyło się dobrze. W najnowszym numerze "Vivy!" pojawił się obszerny wywiad zarówno z Maćkiem jak i jego mamą. Oczywiście został poruszony wspomniany temat zdarzenia na maturze - okazuje się, że Musiała spotkały jednak mało przyjemne konsekwencje.   Dyrektor, facet z klasą, bez paniki i durnej presji ustalił prawdę, że zdjęcia robili przed egzaminem, potem oddali telefony. Urzędnicy z Komisji i tak wysłali obserwatora. "Siedział przy mnie na wszystkich egzaminach i bacznie się przyglądał. To budujące, kiedy sobie uświadamiasz, że ludzie, którzy rządzą w tym kraju i odpowiadają za edukację, kierują się w pracy artykułami w tabloidach" - czytamy.   W obronie Maćka stanęła również jego mama Anna. Jej zdaniem jej syn wyciągnął konsekwencje ze swojego postępowania i nie przejmuje się tak bardzo tym, co piszą o nim media.   On już się nauczył łapać dystans. Oczywiście jak zobaczył siebie na pierwszej...

Oceny Macieja Musiała ze szkoły
ONS
Newsy
Musiał nie jest wzorowym uczniem. Jaką ma średnią?
Kariera odbija się na jego ocenach

Już za kilka dni koniec roku szkolnego. Z przerwy w nauce z pewnością cieszą się młodociane gwiazdy show-biznesu, które podczas lata spokojnie będą mogły pracować na planach swoich seriali i innych produkcji bez stresu, o zaległości w nauce. Jednym z najbardziej zapracowanych młodych aktorów jest Maciej Musiał . Gwiazdor "Rodzinki.pl", który obowiązki szkolne i pracę na planie zdjęciowym łączy już od podstawówki. Ostatnio jednak gra w serialu, praca na planie "The Voice" oraz pojawianie się na branżowych imprezach odbiły się trochę na jego szkolnych wynikach . Zapytany przez dziennikarkę "Gali" jaką ma średnią ocen odparł, że oscyluje wokół przedziału 3,3 - 3,4 . Musiał w rozmowie przyznał, że niestety uczy się "po łebkach". - Uczę się bardzo szybko, ale szybko też zapominam. To może jest dobre na sprawdzianach, ale na maturce ro nie wiem... Mam na szczęście bardzo fajną klasę i wspaniałą nauczycielkę polskiego, która dużo z nami rozmawia - wyznał w rozmowie z dwutygodnikiem aktor. Taką średnią Musiał nie powinien zbytnio chwalić się publicznie. W końcu za niecały rok będzie zdawał swój egzamin dojrzałości. Jego przygotowania do egzaminów na pewno bacznie będą śledzić tabloidy, które gdy tylko nadarzy się okazja z pewnością wytkną aktorowi, że zamiast się uczyć, baluje z kolegami. Zobacz: Tak wyglądała 18-stka Musiała Maciej Musiał chwali się klatą:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner