Julia Wieniawa z mamą w Sopocie

Już za kilka godzin rozpocznie się Polsat SuperHit Festiwal 2019! W Operze Leśnej w Sopocie wystąpi mnóstwo gwiazd, jak i swoje jubileusze będą obchodzić m.in.  Maryla Rodowicz, Dżem, Varius Manx czy Kamil Bednarek. Tegoroczną imprezę po raz pierwszy poprowadzi Julia Wieniawa! Aktorce na scenie będą towarzyszyć Maciek Rock, Michał Szpak i Ola Kot. Jak młoda aktorka poradzi sobie z tak dużym wyzwaniem? Fotoreporterom udało się przyłapać Julkę i Olę na plaży. Czy starsza koleżanka udzielała ostatnich rad 20-latce? 

1/4
Julia Wieniawa, Ola Kot i mama Wieniawy w Sopocie

Julia Wieniawa już przybyła do Sopotu, aby tam w towarzystwie starszych kolegów poprowadzić  SuperHit Festiwal. 20-latkę na scenie zobaczymy dopiero w sobotę. I już wiemy, że aktorka wybrała naprawdę piękną suknię na ten wyjątkowy wieczór. 

Zobacz także: Maryla Rodowicz debiutowała w Sopocie dokładnie 50 lat temu! Nie uwierzycie, jak powstała jej ówczesna kreacja 

 

2/4
Julia Wieniawa, Ola Kot i mama Wieniawy w Sopocie

Korzystając z chwili wolnego paparazzi przyłapali gwiazdę na plaży. Aktorka relaksowała się nad morzem w towarzystwie mamy, Marty i Oli Kot. Czy starsza koleżanka, która również poprowadzi imprezę udzielała Wieniawie rad? Humor nie schodził paniom z twarzy! 

3/4
Julia Wieniawa, Ola Kot i mama Wieniawy w Sopocie

Julka postawiła na czarny look, do którego dobrała różowe okulary i w tym samym kolorze saszetkę marki Balenciaga. W Sopocie w piątek było bardzo słonecznie, więc młoda gwiazda mogła złapać jeszcze kilka promieni słonecznych przed wydarzeniem. 

4/4
Julia Wieniawa, Ola Kot i mama Wieniawy w Sopocie

Czy gwiazda dobrze zaprezentuje się na scenie? Julka nie wyglądała na przerażoną nowym wyzwaniem. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie dokładnie tak, jak sobie zaplanowała.

Pamiętajcie, że Festiwal rozpoczyna się już dziś o godz. 20.00.

 

Więcej na temat Sopot Julia Wieniawa