Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
Instagram

Wow! Julia Wieniawa w odważnej kreacji na pokazie MMC! Towarzyszył jej Baron? Zobacz!

Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
Instagram

WOW! Julia Wieniawa dawno nie zaprezentowała się w tak seksownej stylizacji! Młoda aktorka pojawiła się wczoraj na pokazie najnowszej kolekcji MMC i zaskoczyła swoją odważną kreacją. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zaprezentowała się w bardzo krótkiej, metalicznej sukience z odważnym dekoltem i odkrytymi plecami. Look Julii Wieniawy uzupełniły beżowe szpilki i mała torebka-puzderko. Aktorka wyglądała obłędnie. Przyćmiła pozostałe gwiazdy na pokazie mody? Jedno jest pewne, Julia zdecydowanie wyróżniała się z tłumu gości! A czy na imprezie towarzyszył jej Baron?

Julia Wieniawa i Baron po raz pierwszy oficjalnie razem?

Od kilku tygodni wszyscy plotkują o nowym związku Julii Wieniawy. Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim gwiazda zaczęła spotykać się z Baronem, muzykiem zespołu Afromental. I choć na początku zakochani ukrywali swój związek, to teraz chętnie pokazują wspólne zdjęcia w sieci. Para wybrała się ostatnio na krótki wypad w góry, a wcześniej razem wypoczywali na wakacjach.

Czy teraz po raz pierwszy Julia Wieniawa i Baron pozowali razem na oficjalnej imprezie? Niestety, Julia pojawiła się sama na pokazie MMC. 

Zobaczcie zdjęcia Julii Wieniawy z pokazu najnowszej kolekcji MMC. Podoba się Wam odważny look gwiazdy? A może wolicie, jak wybiera nieco delikatniejsze kreacje? Głosujcie w naszej sondzie!

Julia Wieniawa na pokazie MMC. 

Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
ONS

Podoba się Wam odważny look aktorki?

Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
ONS

Zobacz także: Julia Wieniawa zmierzyła się z hitem Lady Gagi! Jak wam się podoba jej wersja "Shallow"?

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51