Julia Wieniawa o facecie

Kim jest tata Julii Wieniawy, Konrad Wieniawa-Narkiewicz? Aktorka szczerze: "Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców..."

Julia Wieniawa o facecie

Julia Wieniawa pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o relacji ze swoim ojcem! Aktorka jest córką Konrada Wieniawy-Narkiewicza oraz Marty Wieniawy. Do tej pory niewiele mówiła o ojcu w mediach, zapytana  dlaczego, odpowiedziała: 

Dlatego, że nikt o niego nie pytał! - zażartowała w wywiadzie dla Gali. 

Jakim ojcem jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz? 

Zobacz także: Ojciec Julii Wieniawy jest mega przystojniakiem! Aktorka pierwszy raz pokazała zdjęcie z tatą

Julia Wieniawa o relacjach z ojcem, Konradem Wieniawą-Narkiewiczem

Rodzice Julii Wieniawy, Marta Wieniawa i Konrad Wieniawa-Narkiewicz nie są razem, jednak utrzymują dobre relacje. Mama aktorki na co dzień zajmuje się reprezentowaniem interesów zawodowych córki. A jak wyglądają relacje Julii  z ojcem? 

Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców spędzałam z nim czas co dwa tygodnie. Ale im jestem starsza, tym mamy lepszy kontakt. Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. - powiedziała w wywiadzie dla Gali

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest znanym plastykiem, a także nauczycielem malarstwa, grafiki i rzeźby. Studiował na ASP w Łodzi i Poznaniu. Sześć lat temu otrzymał Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Julia nie ukrywa, że ojciec ją bardzo inspiruje: 

Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu.

Trudno się dziwić! Taka córka to duży powód do dumy. Julia nie jest jednak jedynaczką. Ma jeszcze trzy przyrodnie siostry , Alicję Wieniawę-Narkiewicz oraz Wiktorię i Kornelię Parzyszek.

Julia podkreśliła, że ojciec bardzo ją wspiera i jest dumny z jej osiągnięć: 

Cieszy się z moich sukcesów. Jest dumny, kiedy wypuszczam nowe piosenki, widzi mnie w filmach albo w Teatrze Telewizji. 

Niedługo tych powodów będzie jeszcze więcej, ponieważ Julia będzie mogła sprawdzić się w zupełnie nowych rolach. Zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami", a do kin trafi polski horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt", gdzie miała szansę pokazać zupełnie nowe aktorskie oblicze.

Zobacz także: Wieniawa pokazała swoją mamę na gali "Osobowości"! Wygląda jak jej starsza siostra! ;)

Julia Wieniawa opowiedziała o swoich relacjach z tatą. Zdradziła, że zawsze może liczyć na jego wsparcie i im jest starsza tym dogadują się lepiej. 

Julia Wieniawa z ojcem
Instagram

Mama Julii Wieniawy, Marta Wieniawa zajmuje się m.in. sprawami biznesowymi córki. 

Julia Wieniawa z mamą
East News

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00