Julia Wieniawa na konferencji serialu "Zawsze warto"
East News

Ojciec Julii Wieniawy jest mega przystojniakiem! Aktorka pierwszy raz pokazała zdjęcie z tatą

Julia Wieniawa na konferencji serialu "Zawsze warto"
East News

Z okazji urodzin Julia Wieniawa udostępniła zdjęcie swojego ojca w sieci. Młoda aktorka złożyła mu życzenia urodzinowe na instastories. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że gwiazda serialu "Rodzinka.pl" do tej pory nigdy nie pokazała fanom swojego taty. Okazuje się, że Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest mega przystojniakiem! Czym zajmuje się w życiu? Przeczytajcie! 

Kim jest ojciec Julii Wieniawy?

Rzadko chwali się ojcem, jednak wbrew plotkom ma z nim bardzo dobre relacje. Julia Wieniawa jest córką Konrada Wieniawy-Narkiewicza i Marty Wieniawy. Rodzice gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" nie są razem, jednak utrzymują ze sobą dobre relacje. Mama aktorki na co dzień zajmuje się interesami córki, natomiast ojciec jest znanym plastykiem, a także nauczycielem malarstwa, grafiki i rzeźby. Konrad Wieniawa-Narkiewicz studiował na ASP w Łodzi i Poznaniu. Pięć lat temu otrzymał Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dziś, 20 października ojciec Julki obchodzi urodziny. Aktorka pochwaliła się zdjęciem taty na Instagramie. Okazuje się, że pan Konrad jest mega przystojniakiem! 

Mój tatuś ma urodziny! <3 - pochwaliła się w sieci Julka. 

Zobacz także: Czarna skóra, ćwieki, odkryte ciało... To najseksowniejszy look Julii Wieniawy, jaki widzieliśmy!

Julka Wieniawa jest jedynym dzieckiem Marty i Konrada. Ma jeszcze trzy przyrodnie siostry. Wiktorię i Kornelię Parzyszek oraz Alicję Wieniawę-Narkiewicz. 

Zobaczcie jak wyglądają rodzice Julki. Po kim młoda artystka odziedziczyła urodę? 

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest malarzem.

Julia Wieniawa z ojcem
Instagram

Marta Wieniawa zajmuje się interesami córki.

Julia Wieniawa z mamą w Sopocie

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22