Michele Morrone i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa spotyka się z Michelem Morrone z "365 dni"!? Mamy komentarz aktorki!

Michele Morrone i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Michele Morrone spotykają się? Ta informacja rozgrzała dzisiaj media! Według informacji uzyskanych przez Plotek.pl przystojny Włoch jest zauroczony piękną aktorką! Postanowiliśmy poprosić o komentarz samą zainteresowaną. Zobaczcie co nam powiedziała! 

Zobacz także: Anna Maria Sieklucka o erotycznych scenach w "365 dni"! "Miałam rany na plecach"

Michele Morrone jest zauroczony Julią Wieniawą? 

Michele Morrone zagrał główną rolę w ekranizacji głośnej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, bowiem już 7 lutego produkcja pojawi się na ekranach kin. Przystojny Włoch już zyskał rzeszę fanek w naszym kraju. Jednak jak donosi Plotek.pl aktor ma już na oku pewną piękną, polską aktorkę - Julię Wieniawę! 

Jest zachwycony jej temperamentem, żywiołowością i oczywiście urodą. Odkąd jest w Polsce, żeby promować film, kręci się wokół niego wiele kobiet, ale żadna nie zakręciła mu w głowie tak jak Julia. Obsypuje ją komplementami, proponuje randki i robi wszystko, żeby dała mu szansę - powiedział informator Plotek.pl 

Co więcej para podobno spotyka się ze sobą!

Julka umówiła się z Michelem kilka razy z ciekawości, kto by tego nie zrobił! Imponuje jej jego upór i szarmanckość, których brakowało ostatnio jej adoratorom. Zdaje sobie jednak sprawę z jego łatki playboya, ma też w tym roku kilka dużych premier filmowych i skupia się przede wszystkim na pracy. Michele jednak nie odpuszcza, więc kto wie jak to się potoczy - wyjawiła rzekomo koleżanka Julii Wieniawy. 

My postanowiliśmy poprosić o komentarz samą Julię Wieniawę. Jak się okazało, aktorka definitywnie zaprzeczyła tym pogłoskom. W rozmowie z Party.pl zaprzeczyła tym plotkom:

To smutne... Zaprzeczam tym pogłoskom - powiedziała nam aktorka.

Wygląda więc na to, że Julia w dalszym ciągu woli pozostać singielką, a cała sytuacja nie miała miejsca. A wy co o tym myślicie? Czy przystojny włoski aktor i piękna polska aktorka stworzyliby zgraną parę?

Julia Wieniawa o facecie

Michele Morrone już zyskał grono polskich fanek, które z niecierpliwością czekają na premierę filmu. Jednak z Julią Wieniawą nic go nie łączy!

Michele Morrone
East News

Premiera filmu "365" odbędzie się już 7 lutego 2020 roku! 

365 dni Blanki Lipińskiej

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59