Julia Wieniawa w czerwonym lateksowym żakiecie
East News

Julia Wieniawa pochwaliła się obrazem autorstwa taty. Nie uwierzycie, kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Julia Wieniawa w czerwonym lateksowym żakiecie
East News

Julia Wieniawa pochwaliła się ostatnio obrazem, który wisi nad łóżkiem w sypialni gwiazdy. Okazuje się, że dzieło jest autorstwa jej taty, Konrada Wieniawy-Narkiewicza, który jest artystą. Młoda aktorka bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i o rodzinie. Jednak widać, że jest dumna z taty i podkreśliła to, pokazując jego obraz zawieszony w swoim mieszkaniu! Zobaczcie, kim jest tata Julii Wieniawy...

Czym zajmuje się mama Julii Wieniawy?

O mamie Julia Wieniawa czasem wspomina, publikuje też wspólne zdjęcia z mamą i siostrą, ale o tacie do tej pory wiedzieliśmy niewiele. Marta Wieniawa-Narkiewicz jest menadżerką córki i to ona od początku zajmuje się karierą młodej gwiazdy i jej siostry, która również próbuje swoich sił w aktorstwie. Rodzice Wieniawy są po rozwodzie, rozstali się kiedy Julia była mała i ona wraz z siostrą zamieszkały z mamą.

Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Jej ojciec Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest artystą plastykiem, który ma na swoim koncie wiele wystaw w Polsce i za granicą. Jest osobą znaną w środowisku artystycznym i zapewne po nim córki odziedziczyły zamiłowanie do sztuki. Artysta na swoim koncie ma wiele sukcesów, do których należy między innymi wygrana w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w 2000 roku. Obecnie zajmuję się nauczaniem grafiki, malarstwa i rzeźby w warszawskich szkołach plastycznych. 

Zobacz także"Ona nie ma warsztatu" Wybitna polska aktorka ocenia Julię Wieniawę! Ma rację?

 

Julia Wieniawa pokazała, gdzie zawiesiła obraz autorstwa swojego taty!

Julia Wieniawa powiesiła w sypialni obraz taty
Instagram

Julia Wieniawa i Baron razem na imprezie

Julia Wieniawa i Baron razem

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23