Julia Wieniawa i Antek Królikowski na konferencji TVP Antek Królikowski Julia Wieniawa i Antek Królikowski na prezentacji wiosennej ramówki TVP Julia Wieniawa, Antek Królikowski Julia Wieniawa, Antek Królikowski
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na konferencji TVP
ONS.pl
Julia o życiu u boku Antka!
1/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na konferencji TVP
ONS.pl

Julia Wieniawa opowiedziała o swoim związku z Antkiem Królikowskim. Para spotyka się już od ponad roku, a ich związek od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Julia i Antek początkowo ukrywali łączące ich uczucie, jednak z czasem coraz chętniej pokazywali m.in. wspólne, romantyczne zdjęcia. Teraz nie unikają wspólnych wyjść na oficjalne imprezy - ostatnio wzięli również udział w nagraniu nowego programu "The Story of My Life", w którym znane pary dzięki charakteryzacji przenoszą się w czasie i mogą zobaczyć, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się również informacje, że Julia i Antek uwili sobie gniazdko w mieszkaniu aktora. 

Teraz Julia Wieniawa w jednym z wywiadów skomentowała swój związek i wspólne mieszkanie z Antkiem Królikowskim! Będziecie zaskoczeni szczerym wyznaniem gwiazdy serialu "Rodzinka.pl"!

Zobacz także: Antek Królikowski spotkał byłą na ramówce TVP. Musieli nawet siedzieć obok siebie! Ich reakcja? Bezcenna!

2/5
Antek Królikowski

Julia Wieniawa w rozmowie z portalem plejada.pl opowiedziała m.in. o swojej karierze i życiu prywatnym. Aktorka przyznała jednak, że kiedy zaczęła spotykać się z Antkiem Królikowskim nie mówiła publicznie o związku ze znanym aktorem.

(...) to nie jest tak, że nagle pojawiłam się znikąd. Przez wiele lat chodziłam na castingi i czekałam po osiem godzin na swoją kolej. Swoje musiałam odczekać. Nikt mi niczego nie podarował. Próbowałam swoich sił i krok po kroku budowałam moją zawodową drogę. Ludzi w pewnym momencie zainteresował mój związek, a ja przecież nic o nim nie mówiłam. Nigdy nie chciałam robić kariery na czyichś plecach. Nie odpowiadałam na pytania dotyczące Antka i myślę, że na dobre nam to wyszło. Ja pracuję, Antek pracuje, a prywatnie jesteśmy parą. I tyle. Czasem zrobimy coś razem, ale mimo wielu propozycji do tej pory nie zdecydowaliśmy się na wspólną okładkę. Nie chcemy epatować naszą miłością, bo wiemy, że może się to odwrócić przeciwko nam. Zauważyłam, że im więcej mówi się o związku, tym na gorsze to wychodzi. Dlatego chronię naszą prywatność - przyznała w rozmowie z portalem. 

Co jeszcze zdradziła Julia Wieniawa? Co mówi o mieszkaniu z Antkiem Królikowskim? 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Mama Antka Królikowskiego zdradza, w czym Julia Wieniawa jest prawdziwą mistrzynią! Zdziwicie się!

3/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na prezentacji wiosennej ramówki TVP

Julia Wieniawa przyznała, że dopiero niedawno poczuła, że jest już silną kobietą. Co sprawiło, że przeszła tak wielką wewnętrzną przemianę? Młoda gwiazda "Rodzinki.pl" nie ukrywa, wpłynął na to jej związek z Antkiem Królikowskim. Julia zaznacza jednak, że na ich ślub jest jednak jeszcze za wcześnie. A co mówi o wspólnym mieszkaniu?

Wcześniej miałam chłopaków, ale to były takie młodzieńcze miłości. W końcu poznałam mężczyznę, z którym mogłam stworzyć poważną relację. A przy tym wszystkim mam poczucie, że jestem niezależna. Spędzamy z Antkiem sporo czasu, ale nie prowadzimy życia jak małżeństwo. Jest jeszcze na to za wcześnie. Mam swoje mieszkanie, bo czasem potrzebuję azylu - zdradziła w rozmowie z plejadą.pl.

Zobacz także: Jak długo mieszkać z rodzicami

4/5
Julia Wieniawa, Antek Królikowski
Instagram

Młoda gwiazda opowiedziała również o początkach swojej przygody z show-biznesem. Jaka była reakcja otoczenia na jej występy w telewizji?

Pamiętam, że jak zaczęłam grać w "Rodzince.pl", to już wtedy rówieśnicy zaczęli patrzeć na mnie krzywym wzorkiem. Nagle koleżanki, które mnie lubiły, przestały się ze mną trzymać, a te, które mnie wcześniej obgadywały, nagle stały się dla mnie bardzo miłe. Myślę, że dzięki temu mam dziś twardszą skórę - zdradziła w rozmowie z plejadą.pl. 

5/5
Julia Wieniawa, Antek Królikowski
Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przyznaje jednak, że to miniony, 2017 rok był dla niej przełomowy. To właśnie wtedy jej kariera nabrała tempa, a w życiu prywatnym nastąpiły ogromne zmiany.