Julia Wieniawa w mocnym makijażu
Instagram

Julia Wieniawa kusi nagraniem topless! Jeden szczegół mocno podzielił fanów. "Nie budzi pozytywnego skojarzenia"

Julia Wieniawa w mocnym makijażu
Instagram

Julia Wieniawa pokazała nagranie, którym mocno podzieliła internautów. Piękna aktorka, która słynie z idealnej sylwetki, właśnie podzieliła się ze swoimi obserwatorami zmysłowym filmikiem, na którym pozuje topless i w samych majtkach. Jak się okazuje, nie wszyscy fani gwiazdy byli zachwyceni, a pod jej ostatnim postem na Instagramie pojawiły się bardzo krytyczne komentarze. Co tak oburzyło internautów? Tego Julia Wieniawa z pewnością nie przewidziała. 

Zobacz także: Julia Wieniawa zachwalała efekty "przerywanej głodówki". Nie wytrzymała i odpuściła dietę?!

Julia Wieniawa bez stanika. Fani oburzeni 

W takim wydaniu Julii Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. 22-letnia gwiazda, która poza aktorstwem zajmuje się również muzyką, a także prowadzi dwie marki - odzieżową oraz kosmetyczną, ostatnio zszoowała wszystkich swoją nową fryzurą, a teraz opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, które może wywołać prawdziwe wypieki na twarzy. Musimy przyznać, że tak dużo jeszcze nigdy nie pokazała. Filmiku, na którym Julia Wieniawa ubrana jedynie w wysokie buty, majtki i marynarkę, odsłania biust i pokazuje swoje kobiecie kształty, nie dało się nie zauważyć. 

- Hooooot!!! 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

- Juleczka figura nieziemska ❤️ ❤️ ❤️  Śliczna 😍 😍 😍 !!! Bomba!!!

- Super🔥

- Cudowna!

- Piękna ❤️

Jednak jak się okazuje, jeden szczegół sprawił, że na Julię Wieniawę wylała się krytyka, a internauci są wręcz oburzeni! Na nagraniu, które pochodzi z backstage'u kampanii jej kosmetycznej marki, gwiazda trzyma w dłoni coś, co na pierwszy rzut oka wygląda jak papieros. Choć ta pośpiesznie wytłumaczyła, że to jedynie szminka, fani nie dali za wygraną:

- Szminka szminką ale pierwsze skojarzenie jest jednak inne - niezbyt pozytywne w kontakcie sportu, jogi i zdrowia.

- Muszę się zgodzić, to nie jest ujęcie "z blantem" pasujące do zdrowego stylu życia. nie budzi pozytywnego skojarzenia ze sportem.

Internauci uznali, że gwiazda, która prowadzi markę z sportowymi ubraniami i promuje zdrowy tryb życia, strzeliła sobie w kolano. Mają rację? Czy widząc Julię Wieniawę w takim wydaniu zwróciliście  w ogóle uwagę na szminkę-papierosa?

Fakt, że Julia Wieniawa prowadzi markę odzieżową, która promuje zdrowy tryb życia, a następnie publikuje takie nagranie, nie spodobał się internautom. 

Julia Wieniawa w białym topie
Instagram

Jak na zarzuty fanów zareagowała gwiazda? Póki co wytłumaczyła jedynie, że to szminka, a nie papieros. 

Julia Wieniawa
Instagram

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48