Julia Wieniawa dała niewinnego pstryczka w nos nowej dziewczynie Antoniego Królikowskiego? Chodzi o ostatnią stylizacje Joanny Opozdy z branżowego wyjścia. Czy zainspirowała się koleżanką po fachu? Niewinny komentarz Julii może jej się nie spodobać, ale trzeba przyznać, że stylizacje są takie same nie licząc koloru! Która prezentowała się lepiej?

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na premierze filmu. Aktorka wybrała bardzo seksowną mini!

Julia Wieniawa i Joanna Opozda w podobnych stylizacjach

Antoni Królikowski i Joanna Opozda pojawili się na premierze filmu "Dolina Bogów". Aktorka na tę okazję wybrała seksowną mini eksponującą jej zgrabną sylwetkę. Sukienkę w podobnym stylu kilka tygodni temu miała... Julia Wieniawa na planie "Top Model". Nie uszło to jej uwadze i postanowiła żartobliwie, nieco złośliwie, wypowiedzieć się na ten temat na swoim Instagramie.

Hehe fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek

Dodała również zdjęcie prezentujące lawendową kreację, którą miała na planie modowego show TVN. Co prawda Julia nie wskazała personalnie, jakie aktorki ma na myśli, ale przypominając sobie wczorajszą kreację Joanny Opozdy, ciężko mieć wątpliwości. Obie kreacje to projekty marki Epuzer.

Myślicie, że ukochana Antoniego Królikowskiego odpowie na ten komentarz? Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Joanna Opozda nie chce, aby jej obecny partner miał jakieś wspomnienia dotyczące byłych partnerek. Te plotki tym bardziej podsycał fakt, że z profilu aktora zniknęły zdjęcia z byłymi partnerkami oraz klip "Nie muszę", który specjalnie nagrał dla Julii Wieniawy.

Zobacz także

Zobacz także: Julia Wieniawa pokłóciła się z Joanną Krupą w "Top Model"! Zaczęły się szarpać: "Już się pani skończyła!"

Julia Wieniawa i Joanna Opozda w podobnych stylizacjach. Która wygląda lepiej?

Instagram

Julia Wieniawa zauważyła podobieństwo stylizacji Joanny Opozdy do swojej i delikatnie wspomniała o tym na swoim Instagramie. Nie odniosła się personalnie kogo ma na myśli, ale patrząc na powyższe zestawienie, trudno mieć wątpliwości.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama