Julia Wieniawa i Baron na imprezie pyszne.pl
East News

Julia Wieniawa i Baron na okładce "Party"! Aktorka dla miłości zrezygnowała z roli w filmie Vegi?

Julia Wieniawa i Baron na imprezie pyszne.pl
East News

Julia Wieniawa i Baron na okładce "Party"! Choć spotykają się dopiero od kilku miesięcy, zostali jedną z najgorętszych par w Polsce. Łączy ich nie tylko miłość, ale też wspólna pasja, bowiem Baron pomaga Julii przy pracy nad jej debiutancką płytą. Okazuje się jednak, że z powodu nowego związku, Wieniawa odrzuciła propozycję zagrania w głośnym filmie! Dlaczego?

Julia Wieniawa nie zagra w "Polityce" Vegi. Dlaczego?

Okazuje się, że aktorka odrzuciła ofertę zagrania w filmie Patryka Vegi "Polityka", którego premiera odbędzie się już we wrześniu. Choć była to dla niej okazja, żeby zaprezentować się na dużym ekranie i to u boku znanych aktorów ( w filmie zagrają m.in. Andrzej Grabowski czy Zbigniew Zamachowski), aktorka odrzuciła ofertę reżysera, z którym pracuję od dwóch lat. Dlaczego? Czyżby chodziło o to, że w tym samym filmie zagra również jej były chłopak, Antek Królikowski? Tego dowiecie się z najnowszego "Party"! Co jeszcze w numerze?

Basia Kurdej-Szatan po odejściu z TVP, zaczyna karierę w Polsacie. Już jesienią zobaczymy ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami"! W programie udział weźmie również jej mąż, Rafał Szatan. Czy to dobry pomysł, żeby oboje wystąpili w programie?

Ponadto mamy dla Was nowe informacje na temat Izabeli Janachowskiej, która niedawno została mamą. Kiedy planuje chrzest swojego syna? Tego dowiecie się z nowego "Party", które od poniedziałku w sprzedaży. 

Zobacz także: Baron jest na diecie! Czy zmienia się dla Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa i Baron na okładce "Party"!

Julia Wieniawa i Baron na okładce Party

Julia dla miłości zrezygnowała z roli w filmie Vegi?

Julia Wieniawa na planie serialu "Zawsze warto"
mat. prasowe

 

Więcej na temat Baron Patryk Vega Julia Wieniawa
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12