Julia Rosnowska, aktorka znana doskonale widzom z roli tytułowej w serialu TVN "Julia" spodziewa się drugiego dziecka! Przyszła mama pochwaliła się przeuroczym zdjęciem na swoim Instagramie i jak sama przyznała, drugą ciążę czuje zupełnie inaczej niż pierwszą!

Reklama

Julia Rosnowska spodziewa się drugiego dziecka. To chłopiec czy dziewczynka?

Julia Rosnowska postanowiła ogłosić światu wspaniałą wiadomość w charakterystyczny dla siebie, oryginalny i uroczy sposób. Aktorka pokazała "pocięte" zdjęcie, na którym widać jej twarz i mocno już zaokrąglony brzuszek. Pod fotografią znalazł się intrygujący opis:

Myślałam, że już wiem co i jak, a jest zupełnie inaczej niż za pierwszym razem - stwierdziła aktorka.

Julia przyznała, że druga ciąża ma dla niej zupełnie inny przebieg niż pierwsza. Aktorka swoje pierwsze dziecko urodziła w 2019 roku. Gwiazda TVN pilnie jednak strzeże prywatności swojego malucha i dotąd nie wyjawiła imienia i płci swojego dziecka, co zresztą było szeroko komentowane w mediach, a nawet fani podejrzewali, że aktorka celowo nie chce określać płci swojego malucha...

Możemy się więc domyślić, że Julia pozostanie konsekwentna i w przypadku swojej drugiej pociechy także będzie dbała o jej prywatność. Aktorka, choć nie dzieli się zdjęciami czy szczegółami na temat swoich dzieci, to jednak lubi opowiadać o doświadczeniu macierzyństwa, o tym, jak ciążę i poród zniosło jej ciało, a nawet zdradziła, jak wyglądał jej domowy poród, który skończył się... wizytą policji.

Zobacz także

Julia Rosnowska nie wyjawiła jak na razie, w którym jest miesiącu, ani czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki, natomiast aktorka swoim zdjęciem oczywiście wywołała mnóstwo gratulacji!

Wooow, gratulacje!

Ale fajnie ! Gratuluje !!

Miałam to samo ???? druga ciąża, drugie cc, drugi połóg i... dziecko drugie - wszystko razem zupełnie inne niż za pierwszym razem ???? zdrówka, dobrego samopoczucia i wytrwałości! ???? - komentują fani.

Pod zdjęciem pojawiły się też komentarze świeżo upieczonej mamy, Zosi Zborowskiej, a także Aleksandry Domańskiej, która niedawno przyznała, że także oczekuje dziecka.

My także dołączamy się do licznych gratulacji!

Zobacz także: Julia Rosnowska nie określa płci dziecka? Aktorka komentuje: "Chce, żeby miało wpływ SAMO"

Julia Rosnowska wybrała uroczy sposób, by poinformować o swojej drugiej ciąży. Pocięte zdjęcie rozczuliło i rozbawiło fanów, jednak ich nie zaskoczyło! Aktorka chce być obecna w mediach społecznościowych i mieć kontakt ze swoimi obserwatorami, jednak na jej zasadach. Odtwórczyni głównej roli w serialu "Julia" opowiada o doświadczeniach macierzyństwa, jednak dba o prywatność swoich bliskich i pokazuje znacznie mniej niż inne gwiazdy, które właśnie przywitały na świecie potomków.

Reklama

Julia Rosnowska zdecydowanie ogranicza używanie Instagrama. Aktorka korzysta z aplikacji raz na jakiś czas, by opowiedzieć, co u niej słychać. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem ze swoją pociechą i napisała:

1 września! Wielkie emocje i zapach nowych ołówków! W każdym razie tak mi się do tej pory ten dzień kojarzył. Dziś świętuję, że moje dziecko ma jeszcze kilka lat do rozpoczęcia szkoły i może do tego czasu wszystkie małpy wrócą do lasu, gdzie ich miejsce.
Na razie, przez te parę najbliższych lat, będę proponowała mojemu dziecku inne wartości, niż te narzucane przez naszych polityków.

julia.rosnowska/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama