Julia Kamińska w czarnej sukience Julia Kamińska w czarnej sukience Julia Kamińska w czarnej sukience
Julia Kamińska w czarnej sukience
EastNews

Julia Kamińska i Piotr Jasek pojawili się razem na galowej premierze sztuki "Przystojniaczek" w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Serialowa "BrzydUla" rzadko kiedy pojawia się na imprezach z partnerem, a więc takie zdjęcia to naprawdę rzadkość! Zwłaszcza, że Julka i Piotr cały czas trzymali się za ręce! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Julia Kamińska przyćmiła nawet Małgorzatę Rozenek na balu. Towarzyszył jej starszy o 21 lat partner

1/3
Julia Kamińska w czarnej sukience
EastNews

Julia Kamińska i Piotr Jasek są parą od kilku lat, ale nie myślą o małżeństwie. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że czeka na związki partnerskie, a ślub nie jest im do niczego potrzebny. I to widać - podczas premiery aktorka i scenarzysta nie szczędzili sobie czułości. 

2/3
Julia Kamińska w czarnej sukience
EastNews

Poznali się ponad 9 lat temu na planie serialu "BrzydUla" (coraz częściej mówi się o jego kontynuacji). Jasek pisał scenariusz, a Kamińska grała główną rolę. Połączyło ich wielkie uczucie. Następnie Piotr zaraził Julkę pasją do pisania. Razem pracowali m.in. nad scenariuszem do serialu "Singielka".

3/3
Julia Kamińska w czarnej sukience
EastNews

Julia Kamińska nie lubi zabierać głosu w sprawie partnera. Jakiś czas temu zdradziła w VIVIE!, że uwielbia z nim pracować: 

Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem. Nie znam osoby, która nie chciałaby z nim pracować, jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie (śmiech). [...] Uwielbiam też jego wiersze, czekam z niecierpliwością na nowy tomik. Wiem, że brzmię trochę jak chwalipięta, ale tak jest (śmiech). - mówiła w VIVIE!

A jak Wam się podoba look Julii? Dla nas strzał w dziesiątkę!

 

Więcej na temat Julia Kamińska