Julia Kamińska i Piotr Jasek na gali

Na wczorajszym balu "Gwiazdy Dobroczynności" pojawiło się mnóstwo gwiazd - m.in. Agnieszka i Grzegorz Hyżowie, Paulina Sykut, Anna Dereszowska oraz Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan. To na nich była skupiona cała uwaga fotoreporterów, jednak do czasu, kiedy na imprezie pojawiła się Julia Kamińska, gwiazda "BrzydUli'. Aktorka na ten wieczór wybrała oszałamiającą czarno-białą suknię z pokaźnym rozcięciem. Ale to jednak nie wszystko! Zobaczcie zdjęcia poniżej!

1/3
Julia Kamińska i Piotr Jasek na gali

Na gali Julia Kamińska pojawiła się w towarzystwie partnera, starszego o 21 lat Piotra Jaska, który jest scenarzystą. Para poznała się na planie "BrzydUli" ponad 9 lat temu. Już kilka lat później pisali razem scenariusz do "Singielki" w TVN. To Jasek zaraził Kamińską pasją do pisania! 

 

2/3
Julia Kamińska

Choć Julia Kamińska i Piotr Jasek są parą od lat, nie planują ślubu. Aktorka nie marzy o białej suknie, nie czuje również nacisku ze strony rodziny:

Nie ma u mnie żadnego ciśnienia, czekam na związku partnerskie. Uwielbiam moją rodzinę, że nie ma żadnych nacisków, to bardzo postępowe, dlatego jestem dumna z nich. Dla każdego jest dobre coś innego, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby, to czemu nie, każdy żyje tak jak chce. - mówiła w rozmowie z Party.pl

3/3
Julia Kamińska i Piotr Jasek na gali

Kamińska niewiele mówi o życiu prywatnym, jednak w wywiadach podkreśla często, jak wspaniałym człowiekiem jest Piotr.

Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem. Nie znam osoby, która nie chciałaby z nim pracować, jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie (śmiech). [...] Uwielbiam też jego wiersze, czekam z niecierpliwością na nowy tomik. Wiem, że brzmię trochę jak chwalipięta, ale tak jest (śmiech). - mówiła w VIVIE!

Co sądzicie o takiej różnicy wieku?

Zobacz także: "Brzydula" wraca po 10 latach! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie

Więcej na temat Julia Kamińska