Julia Fabiszewska "Jula" w drugiej edycji "Agent-Gwiazdy". Kim jest? Jula pod studiem TVP Jula Jula podczas Wielkiego Testu o Internecie Jula
Julia Fabiszewska "Jula" w drugiej edycji "Agent-Gwiazdy". Kim jest?
ONS/Instagram
1/8
Julia Fabiszewska "Jula" w drugiej edycji "Agent-Gwiazdy". Kim jest?
ONS/Instagram

Jula, a właściwie Julia Fabiszewska, wystąpi w drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy"! Piosenkarka znalazła się na liście uczestników wielkiego hitu TVN, który pojawi się na antenie już 14 lutego.

Kim jest Jula? Co o niej wiemy? 

 

Julia Fabiszewska z show-biznesem związana jest zaledwie od kilku lat. O Juli zrobiło się głośno dzięki jej nagraniom publikowanym w sieci. Internauci byli zachwyceni głosem wokalistki, która stworzyła m.in. wielki hit " Za każdym razem". Talent dostrzegli w niej producenci, którzy zaprosili Fabiszewską do studia, gdzie nagrała swój debiutancki album. Krążek "Na krawędzi" pojawił się na rynku muzycznym w 2012 roku. 

 

Co jeszcze wiemy o Julii Fabiszewskiej? Zobaczcie naszą fotogalerię w której zdradzamy więcej szczegółów z życia młodej gwiazdy! 

 

Zobacz także: TVN przedstawił OFICJALNĄ listę uczestników drugiej edycji "Agenta"! Kiedy pierwszy odcinek show?

2/8
Jula pod studiem TVP

Kariera muzyczna Julii na dobre zaczęła się w 2012 roku, kiedy to na rynku muzycznym pojawiła się pierwsza płyta piosenkarki. Na krążku nie mogło zabraknąć wielkiego hitu "Za każdym razem"- pięć lat temu znali go wszyscy. 

 

Jula- "Za każdym razem".

 

3/8
Jula

Jula wystąpiła w trzeciej edycji programu Telewizji Publicznej "Bitwa na głosy".

4/8
Jula podczas Wielkiego Testu o Internecie

Dwa lata po wydaniu pierwszej, debiutanckiej płyty na rynku muzycznym ukazał się drugi krążek piosenkarki "180°". 

5/8
Jula
ONS

Prywatnie Jula jest już mężatką. Jej mężem jest tancerz Marcin Fabiszewski. Jula już 3 marca będzie świętować swoje 26. urodziny.

Zobacz: Jula pokazała swojego męża. Przystojny?

6/8
Jula w M jak miłość

Pod koniec 2016 roku pojawiła się zaskakująca informacja, że Jula dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". Fani będą więc mogli nie tylko słuchać pięknego głosu piosenkarki, ale również podziwiać jej talent aktorski!

Zobacz: Wokalistka Jula wśród Mostowiaków w "M jak miłość"! Piękna gwiazda odmieni życie Marcina!

7/8
Jula

Wygląda na to, że w 2017 roku o Julii znów będzie głośno. Wszystko za sprawą udziału w wielkim hicie TVN "Agent-Gwiazdy". Jak wokalistka poradziła sobie z zadaniami? Tego dowiemy się już wkrótce, kiedy stacja pokaże odcinki drugiej edycji Agenta. Będziecie kibicować piosenkarce? 

8/8
Jula
Więcej na temat Jula Jula Fabiszewska