W Londynie, w Royal Festival Hall, odbyła się światowa premiera finałowego sezonu "The Crown" Netflixa. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy serialu, ale nie zabrakło również polskiego akcentu. Wśród aktorów brylowały również Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie. Pierwsza Dama RP i jej córka postawiły niemal na bliźniacze stylizacje. Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Kwaśniewskie na premierze serialu o królowej "The Crown"

14 grudnia na Netfliksie pojawi się druga część finałowego sezonu kultowego serialu "The Crown". Fabuła będzie skupiona wokół księcia Williama i początków związku z Kate Middleton, 50. rocznicy małżeństwa królowej Elżbiety II i księcia Filipa, ale ma również poruszyć wątek śmierci księżnej Małgorzaty. Plotki głoszą, że serial zakończy się ślubem księcia Karola z Camillą. Pierwszą część finału "The Crown| zwieńczył wypadek i pogrzeb księżnej Diany oraz reakcja świata na ten dramat.

Na londyńskiej premierze "The Crown" pojawiły się m.in. odtwórczynie roli księżnej Diany w poprzednich seriach - Emma Corrin oraz Elizabeth Debicki. Naszą uwagę przykuły jednak Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie!

Reklama

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska pozuje w stroju kąpielowym. Rzadko pokazuje tak odważne zdjęcia

Reklama
Reklama
Reklama