Listopadowa pogoda nas nie rozpieszcza, jednak Aleksandra Kwaśniewska postanowiła się tym nie przejmować i zdecydowała się wyjechać na słoneczne Bali. Na Instagramie celebrytki nie brakuje zdjęć z jej wypoczynku, jednak jedno z nich zwróciło szczególną uwagę. Dziennikarka pokazała odważne zdjęcie w stroju kąpielowym, które wzbudziło niemałe emocje.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska w stroju kąpielowym. Internauci zachwyceni

Aleksandra Kwaśniewska zdobyła popularność jako córka byłego już prezydenta. Następnie była prowadzącą wielu programów m.in. "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" czy "Miasto kobiet". Od tego czasu zgromadziła wielu wiernych fanów na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 350 tysięcy osób. Ostatnio Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się radosną nowiną — została prowadzącą podcast "Jestem Kobietą" dla marki YES. Teraz celebrytka postanowiła jednak na odpoczynek i od kilku dni przebywa na Bali, czym chętnie chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcie wywołało jednak niemałą sensację. 42-latka zapozowała w żółtym stroju kąpielowym w basenie z bajecznym widokiem. Sami zobaczcie!

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska pokazała tatę. Nie jest dobrze

Odważna zdjęcie Aleksandra Kwaśniewskiej zrobiło wrażenie na internautach, którzy nie szczędzili jej miłych słów. Wielu z nich życzyło jej również udanego urlopy. Sądząc po zdjęciach, nie mamy wątpliwości, że taki właśnie jest.

Piękne zdjęcie
Cudownie , odpoczywajcie
Można zapatrzeć się w tę zieloność ....Pięknie , bajkowo
— piszą internauci.
PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 15.12.2021 GALA MARI ROKU 2021 N/Z: ALEKSANDRA KWASNIEWSKA
Aleksandra Kwaśniewska VIPHOTO/East News

Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski przeszedł operację. Aleksandra Kwaśniewska poinformowała o stanie zdrowia ojca

Zobacz także
Reklama

A wy śledzicie losy Aleksandry Kwaśniewskiej?

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 26.08.2021. Prezentacja programowa TVN Grupa Discovery. N/z: Aleksandra Kwasniewska
Aleksandra Kwasniewska Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama