Joanna Opozda w swoim najnowszym wpisie na Instagramie zapowiada pierwsze urodziny synka, Vincenta, który przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. Aktorka pochwaliła się przygotowaniami do tego ważnego wydarzenia i podzieliła wzruszającą refleksją na temat upływu czasu.

Reklama

Joanna Opozda przygotowuje się na "roczek" Vincenta

Już niebawem minie rok od kiedy Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami. Niestety, jeszcze przed narodzinami chłopca w mediach pojawiły się wieści o rozstaniu pary. Okazało się potem, że aktor nawiązał relację z sąsiadką, która obecnie jest jego partnerką. Dla Joanny Opozdy był to bardzo ciężki czas, który w swoich wypowiedziach określa mianem najtrudniejszego roku w swoim życiu. Poza trudnościami, związanymi z rozstaniem z mężem, musiała skupić się na opiece nad Vincentem, choć sama zmagała się z m.in. depresją.

Zobacz także: Joanna Opozda znowu wbija szpilę Antoniemu Królikowskiemu? Fani: "On sam kopie pod sobą"

Z biegiem czasu sprawy w życiu gwiazdy zaczęły się układać. Aktorka wróciła do pracy i dzięki terapii uporała się z problemami. Niedawno pochwaliła się nowym projektem: Joanna Opozda otwiera markę modową, teraz zaś przygotowuje się do pierwszych urodzin synka. Dokładnie 22 lutego 2023 roku Vincent skończy roczek. Mama chłopca nie kryje radości z tego powodu, ale i wzruszenia. Właśnie na Instagramie opublikowała kilka słów na ten temat.

- A dziś…. szykuję „roczek” Vincenta, to już jutro! Sama nie wiem kiedy to zleciało - napisała Joanna Opozda, dodając do tych słów serduszko oraz płaczącą emotkę.

East News / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Joanna Opozda pozuje w wannie, a Remigiusz Mróz wymownie reaguje: "Skomentowałbym, ale...."

Zobacz także

Internautki nie czekały na dzień urodzin Vincenta i już pospieszyły z życzeniami nie tylko dla chłopca, ale i dla jego dzielnej mamy.

- Piękny czas! Zdrówka dla maluszka i uściski dla dzielnej mamy!
- Zdrówka oraz dużo spokoju dla maluszka.
- Wszystkiego najlepszego dla synka niech się zdrowa chowa - piszą komentujące.

Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Katarzyna Cichopek ostro o Joannie Opoździe. Wbiła jej szpilę w programie na żywo

Nie zabrakło też życzeń, nawiązujących do trudnego roku Joanny Opozdy.

- Pani Asiu! Przez ten rok stała się Pani silniejsza niż kiedykolwiek! Życzę Synkowi ale również Pani zdrówka, spełnienia marzeń oraz duuużo miłości! Pozdrawiam ciepło!
- Inspiracja dla samodzielnych Mam - piszą fanki aktorki.

Reklama

I my przyłączamy się do tych życzeń i oczywiście czekamy na zdjęcia z urodzinowej imprezy Vincenta. Część internautów zastanawia się, czy jego tata będzie w tym dniu z Vincentem. Przypomnijmy, Antoni Królikowski został niedawno zatrzymany przez policję.

EOS
Instagram @asiaopozda
Reklama
Reklama
Reklama