Antoni Królikowski podczas relacji na InstaStories opublikował oświadczenie, w którym odnosi się do informacji o zatrzymaniu. Aktor pokazał również swoje najnowsze zdjęcie i zwrócił się do internautów, którzy wysyłali mi wiadomości z życzeniami urodzinowymi. Sprawdźcie, co napisał Antoni Królikowski i jak komentuje pozytywny wynik narkotestu. Głos zabrał również menadżer gwiazdora.

Reklama

Oświadczenie Antoniego Królikowskiego

W minioną sobotę wieczorem w mediach pojawiła się szokująca informacja o zatrzymaniu popularnego aktora. Portal Wirtualna Polska podał wówczas, że Antoni Królikowski został zatrzymany na jednej z warszawskich ulic, a zrobiony mu narkotest wykazał pozytywny wynik. Aktor trafił na komendę, ale już kilka godzin później opublikował w sieci oświadczenie, w którym tłumaczy, co się stało.

Do zatrzymania doszło ok. 16:00 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki- napisał aktor,

Antoni Królikowski tłumaczy, dlaczego narkotest był pozytywny.

W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać, mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi. Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień. Ponadto tegorocznych urodzin nie świętowałem w żadnym warszawskim klubie- czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Joanna Opozda zareagowała na zatrzymanie Antoniego K.? Opublikowała wymowne nagranie

Instagram @antek.krolikowski

Antoni Królikowski podczas relacji na InstaStories pokazał również swoje najnowsze zdjęcie i podziękował za życzenia urodzinowe.

Zobacz także

Dziękuję wszystkim za życzenia! Jak widać na załączonym obrazku - co nas nie zabije, to nas wzmocni. Dziekuje za wszystkie niespodzianki- napisał aktor.

Zobacz także: Antoni Królikowski świętuje 34. urodziny, a internauci drwią: "Mądrości i rozumu". W sieci zawrzało

Instagram @antek.krolikowski

Głos zabrał również menadżer Antoniego Królikowskiego, który w rozmowie z "Super Expressem" poinformował, że aktor zgadza się na publikowanie wizerunku w mediach. Co więcej, agent zdementował plotki na temat rzekomej imprezy urodzinowej aktora.

Wbrew temu, co piszą media, Antek nie świętował urodzin w lokalu w pobliżu miejsca zatrzymania- wyznał dla "Super Expressu".

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda popiera Shakirę. Przy okazji wbiła szpilę Antoniemu Królikowskiemu?

Kamil Piklikiewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama