Joanna Opozda zabrała głos w sprawie doniesień medialnych dotyczących jej życia prywatnego i po raz pierwszy potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym komentuje informacje o problemach w jej rodzinie i apeluje o uszanowanie jej prywatności. Zobaczcie poruszające oświadczenie Joanny Opozdy!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie potwierdziła ciążę Joanny Opozdy?

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski dokładnie 7 sierpnia br. powiedzieli sobie "tak". Ślub pary odbył się w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a Joanna Opozda zachwyciła swoim wyglądem w pięknej długiej sukni w stylu księżniczki. Po romantycznej ceremonii w mediach zaczęły pojawiać się plotki, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Zakochani do tej pory nie potwierdzali tych doniesień, ale teraz Joanna Opozda opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przyznaje, że jest w ciąży.

Joanna Opozda w swoim wpisie zwróciła się do internautów z ważnym apelem.

asiaopzda/Instagram

Joanna Opozda martwi się o swoją ciążę i zdrowie

Ostatnie dni były dla Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego naprawdę bardzo trudne. W mediach pojawiały się doniesienia dotyczące nieporozumień w rodzinie pięknej aktorki. Joanna Opozda do tej pory milczała i nie komentowała plotek na swój temat, ale teraz zabrała głos i poprosiła o uszanowanie jej prywatności w tym szczególnym dla niej czasie.

Zobacz także

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos- zaczęła swój wpis Joanna Opozda.

W dalszej części oświadczenie aktorka potwierdza, że razem z Antonim Królikowskim spodziewają się dziecka.

Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji- napisała Joanna Opozda.

Zobacz także: Antoni Królikowski zdradził, dlaczego tak szybko zdecydował się na ślub! Zaskakujące wyznanie

Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Ważny apel Joanny Opozdy w ciąży

Joanna Opozda w swoim oświadczeniu nie ukrywa, że najważniejsze jest teraz dla niej zdrowie dziecka.

W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń
i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego- napisała gwiazda. (...) Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój- dodała.

Joannie Opozdzie i Antoniemu Królikowskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i siły w tym wyjątkowym dla nich czasie!

Zobaczcie CAŁE oświadczenie Joanny Opozdy!

Reklama

Zobacz także: Antek Królikowski na ślubie siostry, Julii. Zobaczcie kreację jego żony - Joanny Opozdy!

Reklama
Reklama
Reklama