Joanna Opozda i Antoni Królikowski w miniony weekend wzięli ślub. Para nie tylko nie zamierzała ukrywać tego faktu przed mediami, ale sama panna młoda chwilę po uroczystości opublikowała zdjęcie ze ślubu i napisała: "Just married"! W sieci pojawiły się obszerne relacje z pierwszego tańca pary, a goście weselni chętnie pokazywali na Instastory atrakcje, których na uroczystości weselnej było wiele. Tymczasem tuż przed ślubem aktorskiej pary w sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia magazynu "Na Żywo", według których Joanna Opozda miałaby spodziewać się dziecka. To wyjaśniałoby szybką decyzję o ślubie, jednak teraz sam Antoni Królikowski w wymownym wpisie zasugerował, dlaczego decyzja o ślubie z Joanną Opozdą zapadła tak szybko. Zobaczcie, co napisał gwiazdor...

Reklama

Antoni Królikowski pochwalił się nowym zdjęciem ślubnym i opublikował zaskakujący wpis!

Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbył się 7 sierpnia 2021 roku. Para zaledwie kilka miesięcy wcześniej wróciła do siebie po burzliwym rozstaniu, a informacja o ślubie aktorskiej pary zelektryzowała opinię publiczną. Teraz Antoni Królikowski opublikował nowe zdjęcie ze ślubu i podziękował za wszystkie życzenia. To jednak nie wszystko! Aktor zamieścił wymowny cytat, który jest pewnego rodzaju odpowiedzią na szybki ślub:

„Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej”… cytat z filmu „Kiedy Harry Poznał Sally”????????
Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia!!! - napisał wymownie Antoni Królikowski

Tymczasem fani aktora po raz kolejny pospieszyli z gratulacjami dla młodej pary i doceniają szczery opis:

- Najlepszego na nowej drodze życia

- zjawiskowa suknia ????

- Pięknej wspólnej drogi❤️

- Pięknie❤️ Dużo miłości życzę i spokoju oraz prywatności....❤️

Zobacz także: Antoni Królikowski pokazał nowe kadry z wesela z Joanną Opozdą! Zobaczcie, co się działo!

Emocje po weselu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego jeszcze nie opadły, a tymczasem sama para młoda podsyca je publikując piękne zdjęcia ze ślubu!

Zobacz także

Joanna i Antoni Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne Tak w kościele na Woli 7 sierpnia 2021 roku. Ślub aktorskiej pary był największym wydarzeniem tego sezonu, a na bajkowym weselu nie zabrakło atrakcji, które czekały na zaproszonych gości.

Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News/TRICOLORS/East News

Joanna Opozda miała aż dwie suknie ślubne. W kościele gwiazda "Pierwszej miłości" zaprezentowała się w delikatnej i bardzo eleganckiej kreacji marki Laurelle.

Najmodniejsze stylizacje w stylu gwiazd skompletujesz taniej, wykorzystując kod rabatowy 50style, który znajdziesz na naszej stronie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama