W życiu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ostatnio dużo się dzieje. W sierpniu odbył się ślub jej syna Antka, a kilka tygodni później ślub córki Julii. Teraz z kolei gwiazda zamieściła wpis, w którym zdradziła, że oczekuje na narodziny wnuka! Czyżby właśnie w ten sposób aktorka potwierdziła krążące od kilku tygodni plotki o ciąży Joanny Opozdy, czyli swojej synowej? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Rodzina Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej się powiększa! Jak teraz zmieni się jej życie?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie sakramentalne "tak" blisko dwa miesiące temu. To był wielki dzień w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, który nie przeszedł również bez echa w mediach. Zdjęcia z tej pięknej ceremonii obiegły sieć i zachwyciły tysiące internautów! To była przepiękna ceremonia i naprawdę wspaniale patrzy się na szczęście Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy!

W mediach już od kilku tygodni pojawiają się również plotki na temat ciąży aktorki. Niektórzy fani zaczęli nawet spekulować, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski tak szybko zorganizowali swój ślub, ponieważ spodziewają się dziecka. Gdy tylko te pogłoski obiegły media i sieć, aktorka postanowiła zareagować.

- Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od miesięcy - pisała w swoich mediach społecznościowych Joanna Opozda.

Piotr Molecki/East News

Zobacz także: Joanna Jarmołowicz zdradza, jakie ma relacje z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską!

Zobacz także

Jednak spekulacje na ten temat w dalszym ciągu nie cichną, a po najnowszej publikacji mamy Antka, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na InstaStories, z pewnością znów się ożywią. Aktorka zamieściła zdjęcie ze swoją koleżanką po fachu, Małgorzatą Sadowską i podpisała je:

-Małgosia&Małgosia. Bacie oczekujecie na narodziny wnuka. Miło razem - napisała aktorka.

Czyżby właśnie w ten sposób gwiazda potwierdziła ciążę swojej synowej? Tak naprawdę trudno to jednoznacznie stwierdzić, ze względu na to, że na dole zdjęcia pojawił się również hashtag #klan, co może sugerować, że chodzi o przyjście na świat serialowego wnuka! Jednak aktorka opatrzyła zdjęcie swoim prawdziwym imieniem, a nie serialowym, co może nawiązywać jednak do wielkiego wydarzenia w życiu prywatnym.

Instagram/malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kilka dni wcześniej zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze swoją serialową córką, które opatrzyła podpisem:

Czekamy na kolejnego dzidziusia❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????

W serialu "Klan" kolejnej pociechy spodziewa się Bożenka (w tej roli Agnieszka Kaczorowska-Pela), więc najnowsze zdjęcie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej może być jednak nawiązaniem do wydarzeń w serialu.

A wy, co o tym myślicie?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama