Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Piotr Molecki/East News
Newsy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie potwierdziła ciążę Joanny Opozdy?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim InstaStories pokazała zdjęcie z koleżanką opatrzone opisem, z którego wynika, że czeka na narodziny wnuka!

W życiu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ostatnio dużo się dzieje. W sierpniu odbył się ślub jej syna Antka, a kilka tygodni później ślub córki Julii. Teraz z kolei gwiazda zamieściła wpis, w którym zdradziła, że oczekuje na narodziny wnuka! Czyżby właśnie w ten sposób aktorka potwierdziła krążące od kilku tygodni plotki o ciąży Joanny Opozdy, czyli swojej synowej? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: Rodzina Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej się powiększa! Jak teraz zmieni się jej życie?

Oto 5 najważniejszych faktów o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie sakramentalne "tak" blisko dwa miesiące temu. To był wielki dzień w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, który nie przeszedł również bez echa w mediach. Zdjęcia z tej pięknej ceremonii obiegły sieć i zachwyciły tysiące internautów! To była przepiękna ceremonia i naprawdę wspaniale patrzy się na szczęście Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Antoni Królikowski i Joanna Opozda po ślubie wychodzą z kościoła

W mediach już od kilku tygodni pojawiają się również plotki na temat ciąży aktorki. Niektórzy fani zaczęli nawet spekulować, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski tak szybko zorganizowali swój ślub, ponieważ spodziewają się dziecka. Gdy tylko te pogłoski obiegły media i sieć, aktorka postanowiła zareagować. 

- Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od miesięcy - pisała w swoich mediach społecznościowych Joanna Opozda. 

Joanna Opozda pokazała siostrę i mamę na swoim ślubie
Piotr Molecki/East News

Zobacz także: Joanna Jarmołowicz zdradza, jakie ma relacje z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską! 

Jednak spekulacje na ten temat w dalszym ciągu nie cichną, a po najnowszej publikacji mamy Antka, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na InstaStories, z pewnością znów się ożywią. Aktorka zamieściła zdjęcie ze swoją koleżanką po fachu, Małgorzatą Sadowską i podpisała je: 

-Małgosia&Małgosia. Bacie oczekujecie na narodziny wnuka. Miło razem - napisała aktorka. 

Czyżby właśnie w ten sposób gwiazda potwierdziła ciążę swojej synowej? Tak naprawdę trudno to jednoznacznie stwierdzić, ze względu na to, że na dole zdjęcia pojawił się również hashtag #klan, co może sugerować, że chodzi o przyjście na świat serialowego wnuka! Jednak aktorka opatrzyła zdjęcie swoim prawdziwym imieniem, a nie serialowym, co może nawiązywać jednak do wielkiego wydarzenia w życiu prywatnym. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka
Instagram/malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kilka dni wcześniej zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze swoją serialową córką, które opatrzyła podpisem: 

Czekamy na kolejnego dzidziusia❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕

W serialu "Klan" kolejnej pociechy spodziewa się Bożenka (w tej roli Agnieszka Kaczorowska-Pela), więc najnowsze zdjęcie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej może być jednak nawiązaniem do wydarzeń w serialu. 

A wy, co o tym myślicie?

 

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę
Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża, Pawła Królikowskiego. Paweł Królikowski nie żyje. Pogrzeb Pawła Królikowskiego.

Pawku, najlepsza podroży mojego życia, w kontakcie - tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała tuż po śmierci swojego męża, Pawła Królikowskiego. Dziś w Warszawie odbywa się ceremonia pogrzebowa aktora, który zmarł w wieku 58 lat w wyniku ciężkiej choroby neurologicznej. Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej towarzyszyli najbliżsi.  Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża W tym roku obchodziliby już 32. rocznicę ślubu. Małgorzata i Paweł poznali się w czasach, kiedy aktor zdawał egzaminy do szkoły aktorskiej. Byli bardzo młodzi - ona miała 18 lat, on - 21 lat. Wiedzieli jednak, że to miłość od pierwszego wejrzenia: Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać - mówił Paweł Królikowski w wywiadzie dla "Gali". Aktor musiał mocno starać się o względu Małgosi: Pamiętam wszystkie randki z moją żoną. (...) Ja przystojny nie byłem i musiałem zabiegać o tę pierwszą randkę wielokrotnie. A jak już się spotkaliśmy, to mi się wydawało, że to randka, a tak naprawdę ta pierwsza właściwa była dopiero po jakimś czasie - zdradził w "Fakcie" jakiś czas temu. Paweł i Małgorzata doczekali się piątki dzieci - Antka, Jana, Ksawerego oraz Julii i Marceliny.  Antek i Julia poszli w ślady rodziców i zostali aktorami. Rok temu Królikowscy doczekali się pierwszego wnuka - Józefa (syna Jana i Joanny Jarmołowicz, aktorki). Zobacz także:   Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego.   ...

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews
Newsy
Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech!
Małgorzata Ostrowska Królikowska po śmierci męża. Jak sobie radzi?

To był ciężki początek roku dla rodziny Królikowskich. 27 lutego zmarł Paweł Królikowski. Od śmierci wybitnego aktora niebawem minie już dwa miesiące. Jak sobie radzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska ?  Antoni Królikowski opublikował wzruszające zdjęcie z mamą. Miło zobaczyć, że aktorka znowu się uśmiecha...  Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski czytają bajki dla dzieci  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski wzięli udział w "Instanocce" czyli codziennej akcji zorganizowanej przez aktorów na Instagramie. Transmisje na żywo w ramach "Instanocki" dla dzieci odbywają się kolejno na różnych profilach aktorów. Wczorajsza obyła się na Instagramie Antoniego Królikowskiego. Rozpoczął od wspólnego czytania razem z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.  Dzisiaj na @instanocka spróbujemy przeczytać razem „Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Zacznę z Mamą @malgorzata_ok a potem dołączą do nas koleżanki i koledzy: @soniabohosiewicz @kurdejszatan @piotrstramowski_official @laurasamojlowicz @misiekkoterski @adafijal @maria.niklinska @anna.korcz.official @taannamucha @rafkrolikowski 🐰❤️ #instanocka #koziolekmatolek Z tej okazji na jego profilu pojawiło się zdjęcie z mamą oraz książką Kornela Makuszyńskiego "Przygody Koziołka Matołka". Uwagę do zdjęcia przyciąga nie tylko piękna inicjatywa, ale również uśmiech Antoniego oraz Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Miło ich takich widzieć!  Zobacz także:  Antek Królikowski na spacerze z dziewczyną podczas kwarantanny! "To nasze alibi!"...

 Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."
Instagram
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."
Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z 18. urodzin jej córki, Marceliny. Marcelina to najmłodsza córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego . Trudno uwierzyć, że Marcelina jest już pełnoletnia! Wszyscy pamiętamy jeszcze jak była taka maleńka  Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat ... dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką❤️❤️życie toczy się dalej.... - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zobacz także:  Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech! To zdjęcie, którym z fanami podzieliła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok) Maj 1, 2020 o 12:34 PDT Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Paweł Królikowski był ojcem Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana, doczekał również jednego wnuka, Józefa. Na zdjęciu widzicie jak Marcelina (oznaczona czerwonym okręgiem) wyglądała jeszcze kilkanaście lat temu. Marcelina Królikowska jest już dorosła! Wyrosła na piękną kobietę. Marcelina Królikowska kocha fotografię. Swoimi pracami dzieli się m.in. na Instagramie. Jej modelką była np. jej siostra Julka...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner