Joanna Krupa staje w obronie Kingi Rusin Joanna Krupa staje w obronie Kingi Rusin Rozenek o Rusin Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Joanna Krupa staje w obronie Kingi Rusin
1/4
Joanna Krupa staje w obronie Kingi Rusin

 

Joanna Krupa zabrała głos w sprawie ostrego konfliktu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin dotyczącego obrony praw zwierząt i testowania kosmetyków na nich. Zaczęło się od ostrego wpisu gwiazdy "Dzień Dobry TVN".

 

Zobacz: To już wojna gwiazd TVN! Kinga Rusin OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Wypindrzona, sztuczna lala"! 

 

Co z konfliktem ma wspólnego Joanna? To ona jakiś czas temu krytykowała Rozenek, że reklamuje firmę, która testuje kosmetyki na zwierzętach. Małgosia przedstawiła dokumenty zaprzeczające tym oskarżeniom.

 

W show biznesie zdążyły się jednak utworzyć dwa teamy - team Małgorzaty i team Kingi. Po obu stronach opowiadają się inne gwiazdy. W teamie Małgorzaty są m.in. (jak wynika z polubień jej postów) Hanna Lis, Marcin Tyszka czy Eva Minge. Kingę wspierają m.in. Magda Gessler, Rafał Maślak, Sara Boruc, Renata Kaczoruk czy właśnie Joanna Krupa. Zobaczcie, co napisała gwiazda "Top Model"!

 

Zobacz: To nie koniec! Rusin odpowiada Majdanowi i żąda przeprosin. MOCNE!

2/4
Joanna Krupa staje w obronie Kingi Rusin

 

Jeszcze w sierpniu na ramówce Małgosia i Joanna pozowały razem do zdjęć. Nie sądziły jednak, że jedna reklama tak mocno je podzieli! Krupa w ostrym konflikcie gwiazd opowiedziała się po stronie Kingi! 

3/4
Rozenek o Rusin

 

Joanna Krupa również mocno angażuje się w obronę praw zwierząt, dlatego stoi murem za Kingą Rusin. 

Kochani jak do tej pory nie komentowałam zaistniałej sytuacji, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na oszczerstwa i obrażanie mojej koleżanki, która również jak ja dba o prawa zwierząt. Ja nigdy nie walczyłam o kontrakt z wiadoma firmą, rozmowy były, ale zostały zaprzestane w momencie gdy dowiedziałam się, ze testują na zwierzętach. Nie pozwolę by ktoś mnie obrażał i mówił nieprawdę. W takich sytuacjach atak nie jest dobrym rozwiązaniem, rozumiem ze można czegoś nie wiedziedziec lub być wprowadzonym w błąd przez firmę, ale wystarczy przyznać się do błędu i postąpić wedlug swojego sumienia. Ja i Kinga nie atakujemy, dbamy o dobra zwierząt, chcemy uświadamiać ludzi, mając świadomość tego, ze świata nie zbawimy, ale choć może przez chwile zastanowimy się stojąc przed półką sklepowa, które firmy nie krzywdzą zwierząt. Wiele lat współpracuje z PETA niejednokrotnie ryzykowałam swoją karierę porywając się na akcje które wzbudzały wiele kontrowersji i miały na celu obronę praw zwierząt. Wierze w to co robię i szanuje ludzi, którzy również maja odwagę mówić o tym co myślą i walczyć o dobro zwierzat. Moja Mama zawsze mowi „kto zjada flaki myśli, że każdy taki...”

4/4
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Instagram

 

A Wy kogo popieracie?