Joanna Koroniewska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o nowym mieszkaniu! Była gwiazda "M jak miłość" zaprosiła kamery do luksusowego apartamentu w którym już wkrótce zamieszka ze swoją rodziną. Okazuje się, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zrezygnowali z domu, który pokazywali swoim fanom kilka miesięcy temu i zdecydowali, że chcą zamieszkać w mieście. Tylko spójrzcie na ogromny apartament Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora!

Reklama

Joanna Koroniewska miała już dość życia w domu?

Blisko pół roku temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzili, że chcą przeprowadzić się do nowego domu. Para pokazywała nawet fanom zdjęcia i nagrania z nowego lokum, które mieli remontować i urządzać. Teraz okazuje się, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zmienili swoje plany i zdecydowali, że zamieszkają w mieście. Para kupiła już nawet piękny i ogromny apartament w Warszawie!

Odbierz ten kod rabatowy OBI. Budowa domu lub remont będą dzięki niemu dużo przyjemniejsze i tańsze!

Jestem osobą bardzo zmienną, jestem kobietą i mistrzynią okazji- Joanna Koroniewska powiedziała w "Dzien Dobry TVN". (...) Ja po prostu weszłam tutaj i się totalnie zakochałam. Pomyślałam sobie, że ja jednak chcę trochę pożyć tak jak nie żyłam już dawno, dawno temu bo tak naprawdę ponad 13 lat mieszkam w domu i jak ja już teraz sobie myślę o tym, co będzie z moim ogrodem, ile rzeczy muszę z nim zrobić to ja pomyślałam sobie, że ja już tego nie chcę.

Jakiś czas temu na kanale Dowbory Be Happy na youtube.com, pojawił się film w którym Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali swoje nowe mieszkanie. Maciej Dwobor żartował nawet ze swojej żony, że tak szybko zmieniła zdanie w sprawie ich nowego domu.

Zasadniczo w życiu jest tak, że nawet dom moja żona kupiła mniej więcej tak, jak kupuję bułki: weszła powiedziała "o ładny! biorę". Równie dobrze co kupuje domy, również z nich rezygnuje więc któregoś dnia obudziła się rano i stwierdziła "chyba jednak nie"- mówił Maciej Dowbor.

Zobaczcie sami piękny apartament w którym już wkrótce zamieszkają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor!

Zobacz także

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazała łazienkę. Luksusy jak w pałacu!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali nowe mieszkanie. Para już wkrótce zamieszka w Warszawie.

Kilka miesięcy temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zapowiadali, że chcą kupić nowy dom, ale ostatecznie para przeprowadzi się do stylowego apartamentu w mieście.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama