Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii! Na Instagramie para pokazała wnętrza posiadłości przed remontem i tuż po. Willa gwiazd robi spore wrażenie.

Reklama

I wydało się. Już wiecie dlaczego od dwóch tygodni nie mamy #domówkaudowborów! - piszą Joanna i Maciej.

Zobaczcie!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują hiszpańską posiadłość

Nie tak dawno Joanna Koroniewska pokazała nowe mieszkanie, które zrobiło duże wrażenie na jej fanach. Teraz z kolei przyszła pora na większą inwestycję. Okazuje się, że aktorka wspólnie ze swoim ukochanym, Maciejem Dowborem, idąc śladami państwa Lewandowskich, zdecydowali się na zakup hiszpańskiej nieruchomości. Swoim nowym nabytkiem pochwalili się za sprawą Instagrama. To właśnie tam wylądował filmik, na którym szczęśliwa Joanna Koroniewska pokazuje nam wnętrza domu oraz olbrzymi taras z pięknym widokiem. Nie zabrakło także opisu, po którym wszystko stało się jasne:

- I wydało się. Już wiecie dlaczego od dwóch tygodni nie mamy #domówkaudowborów! Po przewiezieniu miliona rzeczy przez całą Europę (tak tak - nawet Łodzi ????‍♀️????), rozpakowaniu i ogarnianiu tematów powoli wracamy do żywych i zrobimy wszystko żeby już niebawem znów ruszyć pełną parą‼️???????? Na razie przesyłamy Wam najwięcej słońca ile tylko potrafimy!!! ❤️❤️❤️

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2022: Skromna Joanna Koroniewska w luźnej stylizacji na czerwonym dywanie

Pod filmikiem posypała się lawina komentarzy i gratulacji od licznych fanów:

Zobacz także

- Wspaniale ???????????????? wielkie gratulacje ❤️????????????

- Omg !!!!! Jak cudnie!!!!!???????????????????????? tak się cieszę Kochani❤️❤️❤️

- Gratulacje kochani ❤️❤️????????

- Brawooo! Gratulacje dla Was! To gdzie następna domówka? Hiszpania czy Portugalia? ????????????

- W dobie tego co się dzieje to wcale nie szalony pomysł ???? gratuluję! ❤️ pozdrowienia z Costa Blanca ❤️

- Najpiękniejszy ten domeczek ❤️❤️❤️

Facebook

Zobacz także: Joanna Koroniewska opublikowała poruszające zdjęcie z ciążowym brzuszkiem: "Czas leczy rany"

Reklama

Na filmiku widzimy metamorfozę domu, śmiało można wywnioskować, że nieruchomość została zakupiona kilka miesięcy temu! Po remoncie robi duże wrażeni.! Popularna para postawiła na jasne kolory - w całym domu przeważa biel. Pomieszczenia są przestronne i wpada do nich duża doza naturalnego światła. Widać także, że para świetnie czuje się w takich wnętrzach. Wcale nie dziwi nas także fakt, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są zgodni co do tego, że zakup posiadłości w Hiszpanii był szaloną, ale najlepszą decyzją w życiu. Gratulujemy i zapraszamy na zwiedzanie posiadłości państwa Dowborów!

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram @maciej_dowbor
Instagram @maciej_dowbor
Reklama
Reklama
Reklama