Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdecydowali się na zakup nowego mieszkania. Para wybrała lokal z ogromnymi oknami i widokiem na zieleń i panoramę miasta. Trzeba przyznać, że wnętrze robi ogromne wrażenie, nawet jeszcze nie urządzone. Tymczasem aktorka nie ukrywa, że jeszcze przed rozpoczęciem remontu już ma dosyć. Co się stało?

Reklama

Joanna Koroniewska pokazała nowe mieszkanie i już obawia się remontu!

Joanna Koroniewska już od jakiegoś czasu nie ukrywała, że planują przeprowadzkę. Para początkowo planowała budowę domu, ale ostatecznie zrezygnowali z tego pomysłu i w 2021 roku kupili mieszkanie. W listopadzie gwiazda pisała, że planują remont, który potrwa może trzy miesiące, ale te plany szybko zostały zweryfikowane i obecnie Joanna Koroniewska razem z Maciejem Dowborem chcieliby przeprowadzić się jeszcze w tym roku. A wygląda na to, że nie będzie to łatwe, bo wizje pary dotyczące mieszkania mocno się różnią:

Moment, w którym jeszcze nie zaczęliśmy remontu, a już jest poważna kłótnia o… ustawienie kanapy.????‍♀️????‍♀️????‍♀️????????‍♀️
Jak myślicie?! Jakie było SEDNO sprawy?!!????‍♀️????‍♀️ Dodam NIE MOJEGO PROBLEMU.????????

Joanna Koroniewska pisze szczerze, że już na tym etapie przypomniała sobie, dlaczego tak nie lubi remontów:

Ten obrażony wzrok pana na drugim planie zrobił mi dzisiaj dzień. Jak myślicie?!!
Przynajmniej na razie stanęło na moim czy wręcz przeciwnie?!! ????????????
U Was podobnie?!! Mąż też tupie nogą?!!
Już sobie dosadnie przypomniałam dlaczego ja tak nie lubię remontów. ????????????????????

Zobacz także: Dlaczego Joanna Koroniewska nie zmieniła nazwiska po ślubie? Miała ważny powód

Fani aktorki są pod wrażeniem ogromnych okien w salonie i dużej przestrzeni z widokiem na taras.

Zobacz także

Ale piękne okna ???? cudowna przestrzeń!

Ale ten widok, świetny (swoją droga fajny salon) nawet bez mebli ????

Tymczasem Joanna Koroniewska nie ukrywa, że jest załamana już samym początku remontu. Okazuje się, że razem z Maciejem Dowborem nie mogą dość do porozumienia, choć zaprosili do współpracy architekta - to sama akceptacja projektu i ustawienie mebli jest źródłem dyskusji.

Schowałam się przed remontem. Mam dosyć - mówi Joanna Koroniewska w relacji na Instastory. W komentarzu dodaje: projekt wykonany , wizualizacja tez, ale Ktoś się tu czepia i nie jestem to ja - prawda @maciej_dowbor ??!

Instagram /@joannakoroniewska
Reklama

Joanna Koroniewska jakiś czas temu zdradziła, dlaczego zdecydowali się razem z mężem na zakup apartamentu, choć ostatnie 13 lat mieszkała w domu z ogrodem.

Jestem osobą bardzo zmienną, jestem kobietą i mistrzynią okazji - Joanna Koroniewska powiedziała w "Dzien Dobry TVN". (...) Ja po prostu weszłam tutaj i się totalnie zakochałam. Pomyślałam sobie, że ja jednak chcę trochę pożyć tak jak nie żyłam już dawno, dawno temu bo tak naprawdę ponad 13 lat mieszkam w domu i jak ja już teraz sobie myślę o tym, co będzie z moim ogrodem, ile rzeczy muszę z nim zrobić to ja pomyślałam sobie, że ja już tego nie chcę.

Instagram @joannakoroniewska
Reklama
Reklama
Reklama