Nowy rok rozpoczął się od uroczystej premiery filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Ze względu na to, że produkcja jest kontynuacją kultowego "Kogla-mogla", który był hitem w latach 80., wielu widzów czekało na nią z niecierpliwością. Sequel dzieła Romana Załuskiego wśród fanów wywołał ciepłe wspomnienia, zwłaszcza że pojawiły się w nim gwiazdy dobrze znane z pierwszej części: Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn czy też Ewa Kasprzyk. Do nich dołączyły młodsze twarze dzisiejszego polskiego kina, takie jak Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało i Anna Mucha.

Reklama

Nie wszyscy jednak mają ciepło przyjęli nowy "Kogel Mogel". Kolejna już kontynuacja kultowej produkcji zebrała sporo negatywnych recenzji zarówno ze strony widzów, jak i krytyków filmowych. Postanowiliśmy zapytać jedną z aktorek, jak wyglądała praca na planie oraz jak ocenia swoją rolę. Czego się dowiedzieliśmy?

Joanna Jarmołowicz o nowym "Koglu Moglu": "Jestem dumna"

Nasza reporterka porozmawiała o filmie "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" z Joanną Jarmołowicz. Aktorka w sequelu kultowej produkcji wcieliła się w rolę młodszego aspiranta- Iwonę Ząb. Nie mogło paść pytanie o "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Warto przypomnieć, że poprzednia część z 2019 roku została wręcz zmiażdżona przez większość krytyków filmowych. Należy jednak pamiętać, że tę kontynuację kręcił Kordian Piwowarski. Za najnowszy "Kogel Mogel" odpowiedzialna jest nowa reżyserka.

Na pewno się różni, dużo się różni, ponieważ jest inny reżyser. Widział już film po montażu - potwierdziła Joanna Jarmołowicz.

W nowym "Koglu Moglu" Kordiana Piwowarskiego zastąpiła Anna Wieczur-Bluszcz. Scenariusz natomiast po raz kolejny napisała Ilona Łepkowska, która współpracowała także nad pierwszą częścią z 1988 roku wraz z Romanem Załuskim. Udzielając wywiadu naszej reporterce, Joanna Jarmołowicz zdradziła, że najnowszego sequelu nie można porównywać z kontynuacją, która powstała w 2019 roku.

Zobacz także: "Kogel mogel": Aleksandra Hamkało o swojej odważnej sukni na premierze: "Tak właśnie wygląda mój biust"

Aktorka podkreśliła, że jest niezwykle dumna z tego, jak poradziła sobie z rolą. Ujawniła także, jak wyglądała praca na planie z gwiazdami polskiego kina. Więcej szczegółów poznacie, oglądając nasz materiał wideo.

Zobacz także
East News/Paweł Wodzyński
Reklama

Wszelkie modowe nowości teraz kupisz jeszcze taniej, wykorzystując kod rabatowy H&M.

Reklama
Reklama
Reklama