Serial „Jezioro marzeń” był hitem w latach 90. To dzięki niemu Katie Holmes zyskała ogromna popularność i stała się obiektem męskich westchnień na całym świecie. Teraz serial o zgranej paczce nastolatków trafi na Neflix już 15 stycznia 2021 roku. Pamiętacie pozostałe gwiazdy serialu? Niektóre z nich bardzo się zmieniły! Czym dziś zajmuje się James Van Der Beek czy Joshua Jackson? Zobaczcie koniecznie...

Reklama

Zobacz także: Katie Holmes z córką, Suri Cruise na spacerze. Córka Toma Cruise'a to już nastolatka!

Katie Holmes zrobiła karierę dzięki roli w "Jeziorze marzeń"

Katie Holmes w serialu "Jezioro marzeń" zaczęła grać jako 20-latka. Jej postać nieśmiałej Joey Potter uwielbiały tysiące nastolatek, a jej miłosne przygody były jedną z głównych osi serialu. To właśnie rola w serialu i potem związek z Tomem Cruisem sprawiły, że stała się jedną z największych gwiazd Hollywood.

East News

James Van Der Beek - to w nim kochały się nastolatki!

Dawson Leery z Capeside to jedna z najpopularniejszych ról Jamesa van Der Beeka. To ona stała się trampoliną do jego dalszej kariery. W 1998 roku początkujący aktor wygrał casting do serialu i w tym samym roku magazyn People wybrał go jednym z 50. najpiękniejszych ludzi świata. Tak zaczęła się jego przygoda z Hollywood. Potem James Van Der Beek grał w filmach "Strażnicy Teksasu" czy "Żyć szybko, umierać młodo". Wystąpił też w wielu serialach i teledyskach. Prywatnie aktor od 2010 roku jest związany z Kimberly Brook i mają pięcioro dzieci.

East News

Joshua Jackson i jego hollywoodzkie romanse

Joshua Jackson zanim zagrał Paceya Wittera w "Jeziorze marzeń" miał już na koncie kilka ról w hitowych produkcjach. Po zakończeniu emisji serialu posypały się propozycje i od tego momentu Jackson jest jednym z popularniejszych aktorów serialowych w USA. O gwiazdorze głośno jest też za sprawą jego związków. Na planie "Jeziora marzeń" nawiązał romans z Katie Holmes. Ta relacja trwała w latach 1998-1999, potem aktor spotykał się przez niemal dekadę z Diane Kruger.

East News

Obecną partnerką aktora jest Alyssa Julya Smith. Para niedawno została rodzicami.

East News

Michelle Williams zdobyła aż cztery nominacje do Oscara!

Michelle Williams w serialu "Jezioro marzeń" wcieliła się w rolę nieco pokręconej Jen Lindley. Dziewczyna z trudną przeszłością i dużym dystansem do ludzi i świata zdobyła sympatię widzów. Obecnie Williams jest jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd w USA, o czym świadczą nagrody, które odbiera na festiwalach filmowych. Aktorka jest też twarzą firmy Louis Vuitton. Prywatnie gwiazda była w związku z tragicznie zmarłym Heathem Ledgerem, z którym ma córkę Matildę. W 2020 roku wyszła za mąż za reżysera Thomasa Kaila i po raz kolejny została mamą.

East News

Pamiętacie ten serial z lat 90. o nastolatkach myślących, że okna to drzwi? No to otwórzcie swoje 15 stycznia.
Opublikowany przez Netflix Wtorek, 15 grudnia 2020

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama