Urodziny Jennifer Lopez Urodziny Jennifer Lopez Urodziny Jennifer Lopez Urodziny Jennifer Lopez Urodziny Jennifer Lopez
Urodziny Jennifer Lopez
Zobaczcie jak zmieniała się artystka
1/14
Urodziny Jennifer Lopez

Ciężko w to uwierzyć, ale Jennifer Lopez kończy dzisiaj 46 lat! Tak wyglądała 20 late temu. Lepiej czy gorzej niż dziś?
Naszym zdaniem artystka z wiekiem jest coraz piękniejsza. I oczywiście ma ciało, którego z pewnością zazdrości jej połowa show-biznesu. A a pewno połowa naszej redakcji.

Oto metamorfozy JLo  w ciągu ostatnich 20 lat.

Jesteście ciekawi jak wyglądała jako dziecko? Zobaczcie: Jennifer Lopez 40 lat temu :).

2/14
Urodziny Jennifer Lopez

Kariera Jennifer Lopez zaczęła się od zagrania w niskobudżetowym filmie "Moja mała dziewczynka". Później wzięła udział w kilku małych produkcjach, ale rozwijała także taneczną pasję u boku Janet Jackson.

3/14
Urodziny Jennifer Lopez

Przełomowym wydarzeniem w życiu artystki było otrzymanie roli w filmie "Selena", gdzie zaprezentowała także swoje umiejętności wokalne. Później oglądaliśmy ją między innymi w w "Pokojówce na Manhattanie".

4/14
Urodziny Jennifer Lopez

W 1997 roku Jennifer poślubiła także swojego pierwszego męża - Ojaniego Noę, kelnera w jednej z restauracji w Miami. Niestety, małżeństwo przetrwało tylko rok.

5/14
Urodziny Jennifer Lopez

Po roli w "Selenie" doceniono jej muzyczne zdolności i już w 1999 roku na rynku ukazał się jej debiutancki album "On the 6". Przeboje z krążka szybko znalazły uznanie wśród słuchaczy. W tym samym roku Lopez zaczęła spotykać się z raperem P. Diddy'm. 27 grudnia 1999 r.[11] Lopez i Combs zostali aresztowani w Nowym Jorku pod zarzutem wszczęcia strzelaniny między zwolennikami Combsa a inną grupą. Zakochani zbiegli z miejsca zbrodni, ale niedaleko ich samochód zatrzymała policja. Na przednim siedzeniu znajdowała się skradziona broń, ale Jennifer oczyszczono z zarzutów. Po tym zdarzeniu para rozstała się, a P. Diddy walczył jeszcze o względy gwiazdy i napisał dla niej dwie piosenki.

6/14
Urodziny Jennifer Lopez

Podczas kręcenia teledysku do piosenki "Love Don’t Cost a Thing" Jennifer Lopez poznała swojego drugiego męża - Crisa Judda. Para pobrała się w 2001 roku we wrześniu, a już w lipcu 2002 roku zakochani rozstali się, ponieważ wokalistka zaczęła spotykać się z Benem Affleckiem.

7/14
Urodziny Jennifer Lopez

W 2002 roku Lopez wydała swój trzeci studyjny album, a jej miłość z gwiazdorem kwitła w najlepsze. Był to jeden z najbardziej upublicznionych związków w historii, a zakochanych nazywano Bennifer od połączenia ich imion. Po pół roku znajomości Affleck oświadczył się Lopez, a ślub zaplanowano na 12 listopada 2013 roku. Niestety uroczystość nie odbyła się, a o wszystkim poinformowano na kilka godzin przed. Tydzień później Ben wraz z przyjaciółmi udał się do klubu ze striptizem. Związek oficjalnie zakończył się 20 stycznia 2004 roku.

8/14
Urodziny Jennifer Lopez

Mało kto wie, ale Jennifer Lopez projektuje ubrania i dodatki. W 2005 roku światło dzienne ujrzała jej kolekcja Sweetface. Jennifer planuje też promować pod swoim nazwiskiem linię biżuterii oraz linię akcesoriów takich jak kapelusze, rękawiczki i szaliki. Projektantka także uczestniczyła w sesji dla Louis Vuitton do kolekcji zima '03.

9/14
Urodziny Jennifer Lopez

Niedługo po rozstaniu z Benem Affleckiem Jennifer widywana była w towarzystwie Marca Anthony'ego, który w tym czasie miał żonę i zobowiązania wobec dwójki dzieci. Para pobrała się w 2004 roku, zaledwie kilka dni po rozwodzie partnera gwiazdy.

10/14
Urodziny Jennifer Lopez

7 listopada 2007 Jennifer potwierdziła na jednym ze swoich koncertów, że wraz z mężem oczekują dziecka. 5 lutego 2008 ojciec Jennifer ogłosił, że jego córka spodziewa się bliźniąt. 22 lutego 2008 Lopez urodziła córeczkę Emme Maribel i synka Maximiliana „Maxa” Davida. Magazyn People zapłacił 6 mln dolarów za pierwszą sesję z dziećmi.

11/14
Jennifer Lopez na MTV Video Music Awards 2014
ONS

Siódmy studyjny album Love? planowany był przez Jennifer Lopez już od 2007, podczas okresu jej ciąży. W związku ze zmianami wytwórni pierwszy singel promujący płytę „On the Floor” nagrany z Pitbullem ukazał się w styczniu 2011. W tym samym roku Lopez ogłosiła rozstanie z Marciem Anthony'm.

12/14
Jennifer Lopez w koronkowej spódnicy
ons

18 maja 2012 została uznana za najbardziej wpływową gwiazdę według magazynu Forbes, pokonując m.in. Oprah Winfrey oraz Justina Biebera.
 

13/14
ONS

Jennifer Lopez dotychczas jeden raz wystąpiła dla publiczności w Polsce 27 września 2012 na PGE Arena Gdańsk w Gdańsku[14]. Na koncercie bawiło się 20 000 fanów.

14/14

Dzisiaj gwiazda nie jest w żadnym związku, ale doskonale radzi sobie z opieką nad bliźniakami. Artystka podkreśla, że jest gotowa na nową miłość. Kto wie, w końcu Ben Affleck właśnie rozwodzi się z Jennifer Garner :)

Więcej na temat Jennifer Lopez