East News

Jednak nie Alicja Szemplińska?! To on może zastąpić ją podczas Eurowizji 2021!

East News

Alicja Szemplińska, jeden z najpiękniejszych głosów w Polsce, miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020. Wszystko było już gotowe, jednak przez pandemię koronawirusa, impreza na którą czekały miliony fanów w całej Europie, musiała zostać przełożona. Szanse Alicji Szemplińskiej na zostanie reprezentantką Eurowizji 2021 nie przepadły ale ponownie będzie musiała o to zawalczyć. Wraz z nią do eurowizyjnych preselekcji ma stanąć jeszcze dwóch innych artystów. Zobaczcie, kto! 

Zobacz także: Örs Siklósi nie żyje. Węgierski reprezentant Eurowizji miał tylko 29 lat

Alicja Szemplińska jednak nie pojedzie na Eurowizję 2021?! Ten gwiazdor może ją zastąpić

Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie. W widowisku weźmie udział aż 41 krajów, a już w tym miesiącu poznamy 27 pierwszych eurowizyjnych propozycji, m.in. również tę z Polski. Jak na razie, wciąż mało wiadomo na temat polskich kandydatów na reprezentanta. Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę w minionym roku, wciąż wyraża chęć udziału w preselekcjach. Z kim będzie musiała się zmierzyć  tym razem? 

Zagraniczne media spekulują na temat zainteresowania udziałem w Eurowizji 2021 ze strony Cleo, która reprezentowała już Polskę na Eurowizji w 2014 roku, oraz Rafała Brzozowskiego, jednak te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone przez Telewizję Polską. Czy okażą się prawdziwe? Na to będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. 

Zobacz także: 5 wielkich polskich gwiazd, które wystąpiły na Eurowizji, a nawet o tym nie pamiętasz!

Sytuacja epidemiologiczna w związku z pandemią koronawirusa wciąż nie jest stabilna, w związku z czym tegoroczna edycja Eurowizji z pewnością będzie wyjątkowa. Na tę chwilę nie są znane jeszcze żadne szczegóły związane z wydarzeniem. 

Czy Alicja Szemplińska powinna ponownie dostać szansę i reprezentować Polskę na Eurowizji 2021? 

Gwiazda Young Party.pl - Roxie Węgiel
EastNews

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39