Jarosław Kuźniar nie jest zachwycony swoją pracą w DDTVN?
ONS

Jarosław Kuźniar nie chce plotkować o gwiazdach z Agnieszką Jastrzębską

Jarosław Kuźniar nie jest zachwycony swoją pracą w DDTVN?
ONS

To już tydzień Jarosława Kuźniara w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że dziennikarz nie do końca jest zachwycony swoją nową pracą. Jak donosi Fakt, dziennikarz już poprosił swoich wydawców, aby nie musiał m.in. plotkować o gwiazdach z Agnieszką Jastrzębską. Kuźniar wolałby również nie pojawiać się w kąciuku kulinarnym DDTVN.

Uważa, że plotkowanie czy gadanie nad garnkami mu nie przystoi. Zupełnie go to nie interesuje i nie chce w tym brać udziału. W zamian za to deklaruje, że zawsze może się zajmować prowadzeniem przeglądu prasy - zdradza osoba pracująca w programie.

Dziennikarz zaliczył w tym czasie wpadkę podczas testu z wiedzy o show-biznesie, oraz dogryzł Agnieszce Jastrzębskiej na wizji. Przejście z TVN24, gdzie Kuźniar od kilku lat prowadził "Wstajesz i wiesz", do DDTVN w niezbyt przyjemnych słowach skomentował nawet Kuba Wojewódzki. W swoim felietonie porównał dziennikarza do Cristiano Ronaldo... Zobacz: Wojewódzki o przejściu Kuźniara do śniadaniówki: "To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm"

Myślicie, ze Jarosław Kuźniar przekona się do formuły śniadaniowego programu i weźmie sobie do serca rady Marcina Prokopa, żeby dziennikarz "schował swoje ego do kieszeni"?

 


Jarosław Kuźniar, Anna Kalczyńska w Dzień dobry TVN


Jarosław Kuźniar, Anna Kalczyńska w Dzień dobry TVN


Jarosław Kuźniar na urodzinach Dzień Dobry TVN

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04