Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak Jan Bednarek - to on zastąpi Kamila Glika Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak Jan Bednarek - to on zastąpi Kamila Glika
Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak
Instagram
Oto NAJWIĘKSZY przystojniak naszej kadry!
1/6
Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak
Instagram

Jan Bednarek - to on zastąpi dziś Kamila Glika podczas meczu Polska-Chile, który o 20.45 rozpocznie się w Poznaniu. Jak ustalił Sport.pl, Jan Bednarek wyjdzie na mecz w podstawowym składzie i zagra obok Michała Pazdana, Łukasza Piszczka i Macieja Rybusa. To dla 22-latka, który wcześniej grał m.in. w Lechu Poznań, idealna okazja do tego, żeby zawalczyć o miejsce w podstawowym składzie na Mundial. Wcześniej mówiło się, że miejsce Glika w obronie zajmie Marcin Kamiński albo Thiago Cionek, ale jednak Adam Nawałka postanowił postawić na młodego obrońcę Southampton. Kim jest Jan Bednarek? Gdzie wcześniej grał? Kim jest jego dziewczyna? Tego dowiecie się z naszej galerii!

 

Więcej o naszych piłkarzach: 

Wow! Michał Pazdan uratował dziennikarkę TVP! Zobacz wideo!

Karol Linetty - to on będzie odkryciem Mundialu?! Poznajcie jego dziewczynę i sprawdźcie co łączy go... z Lewandowską!

Bartosz Bereszyński to nadzieja Mundialu! Poznaj jego dziewczynę Maja i zobacz uroczego synka Leo! ZDJĘCIA

2/6
Jan Bednarek - to on zastąpi Kamila Glika
East News

Jan Bednarek podczas zgrupowań w Juracie i Arłamowie zyskał uznanie trenera Adama Nawałki, który po kontuzji Kamila Glika, stanął przed bardzo trudnym zadaniem. Nawałka od początku widział Glika w podstawowym składzie, ale jego kontuzja prawdopodobnie wykluczy go z gry w Rosji. Selekcjoner musiał znaleźć plan b, którym... jest teraz Jan Bednarek. Kim jest ten przystojniak? 

 

Jan Bednarek - kim jest zastępca Glika?

 

Jan Bednarek grę w Ekstraklasie zaczął w Lechu Poznań, później był wypożyczony do Górnika Łęczna, ale szybko wrócił do Lecha. Sezon 2016/2017 był dla niego bardzo udany, 4 lutego 2017 został wybrany odkryciem roku 2016 w Plebiscycie Tygodnika „Piłka Nożna”.

Kilka miesięcy później podpisał kontakt z angielskim klubem Southampton. Ostatnie miesiące to dla niego pasmo samych sukcesów - w kwietniu zadebiutował w Premier League i strzelił gola w meczu z Chelsea. W reprezentacji Polski zagrał raz - podczas meczu z Kazachstanem. 

Jest zdolny, przystojny i... zajęty. Z kim się spotyka? 

Zobacz: Mundial: Czy wyjdziemy z grupy? Jakie mamy szanse? Zdradza nam sama Maryla Rodowicz!

3/6
Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak
Instagram

Dziewczyną Jana Bednarka jest Julia Nowak - modelka, która może pochwalił się nie tylko urodą, ale też dużą ilością obserwatorów w mediach społecznościowych. I wcale nas to nie dziwi, bo Julia jest piękną dziewczyną, a razem z Janem tworzą parę jak z obrazka. 

4/6
Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak
Instagram

Jan Bednarek i Julia Nowak chętnie wrzucają razem zdjęcia na portale społecznościowe. Są nierozłączni! Julia towarzyszyła ukochanemu podczas zgrupowania w Juracie, a dziś zapewne będzie trzymać za niego kciuki w Poznaniu podczas meczu z Chile. 

5/6
Jan Bednarek - to on zastąpi Kamila Glika
Instagram

Ostatnie miesiące dla Jana Bednarka są wyjątkowo udane. Co na ten temat mówi sam piłkarz?

Pracowałem cały rok, aby dostać szansę i ją wykorzystać. Nie było tak, że przez 10 miesięcy w Southampton nic nie robiłem. Wiedziałem, że jeśli chcę myśleć o kadrze, to muszę grać - powiedział w wywiadzie dla WP. 

6/6
Jan Bednarek - to on zastąpi Kamila Glika
East News

Myślicie, że Jan Bednarek będzie objawieniem Mundialu?

Więcej na temat Mundial 2018 Jan Bednarek