Jamie Dornan miał problemy z rozbieraniem Dakoty Johnson na planie "Nowego oblicza Greya"! Za nami długo wyczekiwana premiera trzeciej i ostatniej części filmu o gorącej relacji pomiędzy Christianem Greyem, a Anastasią Steele. W uwielbianej przez widzów produkcji nie brakuje mocnych scen z udziałem przystojnego Jamiego i zmysłowej Dakoty, ale okazuje się, że aktor musiał przejść małe szkolenie, aby rozbierane sceny w filmie wyglądały wystarczająco seksownie i erotycznie! Jamie Dornan zdradził, kto pomógł mu najbardziej!

Reklama

Jamie Dornan nie wiedział, jak seksownie rozebrać Dakotę Johnson

Jamie Dornan w programie Conana O’Briena zdradził, że to właśnie Dakota pokazała mu, jak powinien rozbierać ją przed kamerą!

Myślę, że Dakota szybciej mnie nauczyła niż reżyser. Jest przecież seksowny sposób na zdjęcie kobiecie bielizny. Jest bardziej delikatny i zmysłowy sposób na zrobienie tego - wkładasz kciuki z boku, a później przesuwasz je w dół - przyznał Jamie Dornan.

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także

Zobacz także: „Nowe oblicze Greya” już w kinach, a my przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części... Pamiętacie je wszystkie?

Jamie Dornan miał problemy z rozbieraniem Dakoty Johnson.

East News

Reklama

Dakota pomogła koledze opanować sztukę rozbierania do perfekcji.

Mat. promocyjne
Reklama
Reklama
Reklama