Jamie Dornan w obcisłych spodniach Jamie Dornan z wypukleniem Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan na skuterze na planie filmu Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan całują się w Paryżu Pocałunek Christiana Greya i Any Steele
Jamie Dornan w obcisłych spodniach
1/5
Jamie Dornan w obcisłych spodniach

Jedno z najnowszych zdjęć Jamiego Dornana, czyli bohatera filmów o Christianie Grey'u, rozgrzało wszystkie fanki. Gwiazdor odwiedził niedawno rodzinną Irlandię i zapozował na tle zjawiskowego krajobrazu z wybrzeżem w roli głównej. Jednak nie widom skupił uwagę wszystkich, a jego... obcisłe spodnie.

 

Zobacz: Dornan o scenach seksu z Johnson w "Greyu" . Nie uwierzycie, co jej mówił, żeby się rozluźniła!

 

A dokładnie - spore wypuklenie w okolicach kieszeni. To najprawdopodobniej... piłeczka do gry w golfa! Znany aktor jest wielkim fanem tego sportu, a tuż po wykonaniu tej fotki udał się na mecz. Wyobraźnia jego fanów została jednak pobudzona. A może o to chodziło? Zobaczcie zabawne zdjęcie na kolejnej stronie naszej galerii. Wpadka? Nie jesteśmy przekonani ;)

 

Zobacz także: Już jest! Kolejny zwiastun "Nowe oblicze Greya"! Nie brakuje gorących scen!

2/5
Jamie Dornan z wypukleniem

Ta fotka wzbudziła ogromne zainteresowanie i wywołała lawinę komentarzy. Niektórzy nie zwrócili uwagi na widoki za aktorem :)

3/5
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan na skuterze na planie filmu
Instagram

Fani oczekują na kolejną część przygód Greya - "Nowe oblicze Greya"

4/5
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan całują się w Paryżu
Instagram

Czekacie? My tak! 

5/5
Pocałunek Christiana Greya i Any Steele
Instagram
Więcej na temat Jamie Dornan