Hanna Lis i Tomasz Lis, Haniu jestem z ciebie dumny na koszulce
East News
Wszyscy mówią „kocham cię". Gwiazdy też :)
1/5
Hanna Lis i Tomasz Lis, Haniu jestem z ciebie dumny na koszulce
East News

Taka miłość się nie zdarza? A jednak!

Hanna Lis i Tomasz Lis przetrwali burzę medialną kiedy stali się parą. Budzili zawsze duże zainteresowanie. Przeszli wiele i zawsze się wspierali. Kiedy Tomasz Lis odszedł z Polsatu, Hanna złożyła wymówienie. Kiedy w 2009 roku Hannę zwolniono z TVP, Tomasz na jednym z meczów gwiazd założył koszulkę, która była jednym z piękniejszych dowodów miłości i solidarności małżeńskiej w show-biznesie. Koszulka miała napis: "Haniu jestem z Ciebie dumny". Jesteśmy pewni, że Hanna też była dumna z męża.

2/5
EOSrizz_110715019.jpg

Kiedy okazało się, że są parą, nikt nie dawał im szans na długi związek. Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski, mimo medialnej burzy przetrwali. Co więcej, dwa lata temu wzięli ślub!

W 2013 roku, w jednym z wywiadów dla tygodnika Wprost, Zbigniew Zamachowski oświadczył, czy co czuje do Moniki. Tak, tak, na łamach tygodnika. I zrobił to w naprawdę niekonwencjonalny sposób.

Jeszcze raz mówię, że mnie nie bardzo obchodzi, co o mnie piszą i mówią. Mogę dosadniej powiedzieć: mam to w dupie, głęboko w dupie. Zakochałem się, dokonałem takich wyborów i nikomu nic do tego - powiedział aktor.

I widać, że miłość między Moniką i Zbigniewem nadal kwitnie.

3/5
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk protestują przeciwko ustawie łowieckiej
ONS
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk sporo przeszli by być razem. W 2012 roku udzielili magazynowi Viva wywiadu, w którym opowiedzieli, co ich łączy. To po prostu była i jest miłość. Trzeba przyznać, że to jedno z najgorętszych wyznań miłości na łamach prasy.

Pamiętacie ten wywiad?

Agnieszka Włodarczyk: Ja ciągle się uśmiecham, znajomi nie mogą się nadziwić, że stałam się taka kobieca. Wcześniej musiałam być bardziej facetem chyba.
Mikołaj Krawczyk: Zawsze byłaś kobieca. Cudownie jest obudzić się i widzieć ciebie obok.
Agnieszka Włodarczyk: Skończyły się moje depresje, doły. Nie muszę się o nic martwić. Mikołaj wyprzedza moje myśli.
Mikołaj Krawczyk: Cudownie mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni, jakbyśmy byli jednym ciałem astralnym.
Agnieszka Włodarczyk: Nawet napisałeś mi to w liście: „…jesteś moim światem i wypełniasz mnie. Bardzo cię kocham”.
4/5
ONS

Parą są od ponad roku, a już zyskali status jednej z najbardziej popularnych par zakochanych w polskim show-biznesie.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak nieraz pokazywali, jak bardzo się kochają. Ale o swojej miłości z nikim nie rozmawiali. Dopiero niedawno publicznie wyznali sobie miłość. I to w sposób wyjątkowo nowoczesny.
Zrobili to 1 sierpnia na wspólnym Instagramie. Szulim pod postem swojego chłopaka napisała:

Kocham Cię

Woźniak-Starak odpisał: "Ja Ciebie też".

Prosto, a tak słodko! :)


5/5
Tom Cruise Katie Holmes jak jeszcze się kochali
East News
Nikt nie dowierzał w to, że Tom Cruise i Katie Holmes są razem. Wszystko zmieniło się wraz z jego udziałem w programie Ophry Winfrey. Właśnie tam Tom zapewnił o swojej szaleńczej miłości do Katie... skacząc po kanapach.
 
Cóż, skakanie nie wystarczyło. Sielanka w końcu się skończyła, a para się rozwiodła. Do dziś nie wiadomo czy ich miłość była prawdziwa, czy tylko na pokaz.