Marta Żmuda-Trzebiatowska w kwiecistej sukience na ulicy i Kamil Kula jasnej koszuli w studiu
Paparazzi/ONS
Newsy

Nieznane szczegóły wesela Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli!

Nieznane szczegóły wesela Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli!

Ślub Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli był ogromnym zaskoczeniem. Para od miesięcy przygotowywała go w tajemnicy. Bardzo mało osób z show-biznesu zostało zaproszonych. Para wynajęła firmę ochroniarską, żeby nikt nie zakłócał ceremonii i późniejszej zabawy. Jednak trochę zdjęć ze ślubu Żmudy-Trzebiatowskiej i Kuli się pokazało.

Marta i Kamil pobrali się w zabytkowym, drewnianym kościołku we wsi Radoszki koło Brodnicy. A wesele? Odbyło się w hotelu Głęboczek oddalonym o 30 minut drogi od kościoła.

Na wesele przybyli najbliżsi koledzy pary z Teatru Kwadrat. Gwiazdy z Pawłem Małaszyńskim czy Katarzyną Glinką na czele wrzuciły swoje zdjęcie z życzeniami na oficjalny profil teatru.

Historia jak z filmu, choć wydarzyła się w teatrze. Marta i Kamil. Jedni z najciekawszych aktorów młodego pokolenia....

Posted by Teatr Kwadrat on 26 września 2015

Marta Żmuda-Trzebiatowska o różnicy wieku z mężem Kamilem Kulą! Przezabawne!

Szczegóły wesela Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli

Jak się dowiedzieliśmy, garnitur pana młodego był szyty na miarę u Tomasza Ossolińskiego. Marta miała sukienkę od Natalii Jaroszewskiej. Po wyjściu z kościoła okoliczni mieszkańcy życzyli szczęścia Marcie i Kamilowi, byli też tacy, którzy chcieli od nich autografy. Po ceremonii młoda para i goście pojechali do hotelu, który cały był wynajęty tylko na tę okazję. Menu na weselu było bardzo wyszukane na najwyższym poziomie.

 

Zobacz także: fryzura na wesele - propozycje

 

Co ciekawe, para młoda nie pojechała na żaden miesiąc miodowy. Już 3 października oboje grają w Częstochowie spektakl "Przez park na bosaka", gdzie wcielają się w role... młodego małżeństwa 6 dni po ślubie.

Dokładnie tyle samo dni po swoim własnym ślubie będą jutro Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula. Niezły przypadek :).

Zobacz: Kim jest Kamil Kula, mąż Marty-Żmudy Trzebiatowskiej.

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska na swoim ślubie:

Marta Żmuda-Trzebiatowska w białej sukni

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula:

Marta Żmuda-Trzebiatowska w grantaowej sukience i Kamil Kula i szarym garnuturze
ONS

 

Aktorki w sukniach ślubnych podczas próby spektaklu "Ślub Doskonały"
AKPA
Newsy
Zielińska, Glinka i Żmuda-Trzebiatowska w sukniach ślubnych [FOTO]
Zielińska, Glinka i Żmuda-Trzebiatowska w sukniach ślubnych [FOTO]

Która wygląda najładniej?

Tomasz Karolak w niebieskim garnitarze, Marta Żmuda-Trzebiatowska w wiecistej sukience, Kamil Durczok w niebieskiej koszuli
ONS
Newsy
Kamil Durczok w bollywoodzkim filmie. Jakie gwiazdy wystąpiły w produkcji kręconej w Polsce? Mamy WIDEO!
Kamil Durczok w bollywoodzkim filmie. Jakie gwiazdy wystąpiły w produkcji kręconej w Polsce? Mamy WIDEO!

Kamil Durczok w filmie i to z Bollywood?  Pisaliśmy już, że Marta Żmuda-Trzebiatowska zagrała w bollywoodzkim filmie   Bangistan . Film kręcono  w Krakowie w zeszłym roku z całą plejadą polskich gwiazd.  Ale czy wiedzieliście, że Kamil Durczok też dał się namówić na bollywoodzką przygodę? Kogo zagrał Kamil? Wcielił się w rolę, która najbardziej mu odpowiadała, czyli dziennikarza newsowego. Durczok czystą angielszczyzną przekazuje newsy. Mamy dla Was fragment z Kamilem Durczokiem z filmu Bangistan.   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Kamil Durczok w filmie Bangistan I jeszcze jedna perełka z "Bangistanu" - tym razem wyjątkowy biały kruk! Wszakże Kamila Durczoka w telewizji można już teraz tylko zobaczyć w filmie z Bollywood ;). BTW uwaga, SPOILER! Posted by Q-Blog on 4 listopada 2015   A kogo jeszcze można zobaczyć w filmie oprócz Marty Żmudy-Trzebiatowskiej w bikini ? W roli handlarza bronią Cezary Pazura!   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Cezary Pazura w filmie Bangistan No dobra, czas na rolę życia Cezary Pazura - profil oficjalny :) Posted by Q-Blog on 3 listopada 2015   Pojawiają się także Tomasz Karolak i Bilguun Ariunbaatar w roli policjantów!   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id...

Marta Żmuda-Trzebiatowska w sukience w kawiatki do kolan i Kamil Kula w białej koszuli i okularach
ONS
Newsy
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula - zadebiutują na czerwonym dywanie jako małżeństwo! Wiemy kiedy!
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula - zadebiutują na czerwonym dywanie jako małżeństwo! Wiemy kiedy!

Ślub Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli był zaskoczeniem dla wszystkich. Para starała się, aby jak najmniej informacji  przedostało się do mediów. Marta i Kamil wynajęli ochronę, żeby ceremonia przebiegła w spokoju. Ślub się odbył, para zebrała mnóstwo życzeń i gratulacji i... cisza. Młode małżeństwo nie pojawiło się nigdzie. Okazuje się, że Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zdecydowali, że dopiero za jakiś czas chcą pokazać się oficjalnie na salonach razem. Kiedy? Pierwsze oficjalne wyjście Marty Żmudy-Trzebiatowskiej z mężem Jak się dowiedzieliśmy będzie to na premierze filmu "Listy do M 2" , w którym to Marta gra jedną z głównych ról. Kiedy? Premiera odbędzie się 9 listopada 2015 rokuWtedy Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zadebiutują na czerwonym dywanie jako małżeństwo. Co prawda Marta i Kamil grają już razem w Teatrze Kwadrat  jako małżeństwo, ale na salonach jako para pojawią się pierwszy raz dopiero za miesiąc.   Zobacz: Nieznane szczegóły wesela Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli! My nie możemy się doczekać, bo to bardzo ładna nowa para w show-biznesie.  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner