Marta Żmuda-Trzebiatowska w kwiecistej sukience na ulicy i Kamil Kula jasnej koszuli w studiu
Paparazzi/ONS

Ślub Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli był ogromnym zaskoczeniem. Para od miesięcy przygotowywała go w tajemnicy. Bardzo mało osób z show-biznesu zostało zaproszonych. Para wynajęła firmę ochroniarską, żeby nikt nie zakłócał ceremonii i późniejszej zabawy. Jednak trochę zdjęć ze ślubu Żmudy-Trzebiatowskiej i Kuli się pokazało.

Marta i Kamil pobrali się w zabytkowym, drewnianym kościołku we wsi Radoszki koło Brodnicy. A wesele? Odbyło się w hotelu Głęboczek oddalonym o 30 minut drogi od kościoła.

Na wesele przybyli najbliżsi koledzy pary z Teatru Kwadrat. Gwiazdy z Pawłem Małaszyńskim czy Katarzyną Glinką na czele wrzuciły swoje zdjęcie z życzeniami na oficjalny profil teatru.

Historia jak z filmu, choć wydarzyła się w teatrze. Marta i Kamil. Jedni z najciekawszych aktorów młodego pokolenia....

Posted by Teatr Kwadrat on 26 września 2015

Szczegóły wesela Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli

Jak się dowiedzieliśmy, garnitur pana młodego był szyty na miarę u Tomasza Ossolińskiego. Marta miała sukienkę od Natalii Jaroszewskiej. Po wyjściu z kościoła okoliczni mieszkańcy życzyli szczęścia Marcie i Kamilowi, byli też tacy, którzy chcieli od nich autografy. Po ceremonii młoda para i goście pojechali do hotelu, który cały był wynajęty tylko na tę okazję. Menu na weselu było bardzo wyszukane na najwyższym poziomie.

 

Zobacz także: fryzura na wesele - propozycje

 

Co ciekawe, para młoda nie pojechała na żaden miesiąc miodowy. Już 3 października oboje grają w Częstochowie spektakl "Przez park na bosaka", gdzie wcielają się w role... młodego małżeństwa 6 dni po ślubie.

Dokładnie tyle samo dni po swoim własnym ślubie będą jutro Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula. Niezły przypadek :).

Zobacz: Kim jest Kamil Kula, mąż Marty-Żmudy Trzebiatowskiej.

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska na swoim ślubie:

Marta Żmuda-Trzebiatowska w białej sukni

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula:

Marta Żmuda-Trzebiatowska w grantaowej sukience i Kamil Kula i szarym garnuturze
ONS