Rafał Brzozowski w "Jaka to melodia?"
East News

Jak mieszka Rafał Brzozowski? Jego dwupoziomowy apartament robi wrażenie!

Rafał Brzozowski w "Jaka to melodia?"
East News

Rafał Brzozowski bardzo chroni życie prywatne, ale od czasu do czasu prowadzący "Jaka to melodia" publikuje w mediach społecznościowych urywki ze swojej codzienności. Postanowiliśmy więc dokładniej przyjrzeć się jego mieszkaniu. Te wnętrza robią wrażenie!

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show biznesie, szczególnie w ostatnich dniach. Odkąd świat dowiedział się, że to właśnie charyzmatyczny, pewny siebie i niezwykle utalentowany piosenkarz będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021, zainteresowanie jego osobą jeszcze bardziej przybrało na sile. I choć gwiazdor TVP bardzo chroni swoją prywatność, trudno się nie dziwić, że w obliczu takich rewelacji, jak występ na Konkursie Piosenki Eurowizji, fani wokalisty są zainteresowani niemal każdym szczegółem jego życia.

Niedawno okazało się, że muzyk, który podbił serca tysięcy Polek, jest zajęty. Rafał Brzozowski ma piękną narzeczoną. Mowa o Annie Tarnowskiej - znanej modelce, która związana jest również z telewizją. Nic więc dziwnego, że sympatycy artysty już zaczęli zadawać sobie pytanie, czy zakochani już wiją wspólne gniazdko.

Okazuje się, że Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska od lat mieszkają w imponującym dwupoziomowym apartamencie utrzymanym w nowoczesnym stylu, a w  ich wnętrzach przeważają beże oraz biel.

Centralnym punktem w salonie Rafała Brzozowskiego jest jego ukochany fortepian. Jak przyznaje artysta, to właśnie gra na nim daje mu ogromne ukojenie oraz pozwala mu się wyciszyć.

Artysta stawia na wygodę, dlatego też w jego salonie nie mogło zabraknąć kultowego już modelu fotela, nazywanego "uszakiem".

W przestronnym salonie, Rafał umieścił również pokaźny, skórzany narożnik, obity beżową skórą. Gdy odwiedzają go goście, artysta łączy ze sobą dwa, naprawdę duże stoły, dzięki czemu każdy z jego bliskich może czuć się swobodnie.

Choć Rafał rzadko pokazuje swoje wnętrza w mediach społecznościowych, w 2017 roku postanowił wystąpić w jednym z odcinków  "Domy gwiazd" na na Domo+, gdzie pokazał Omenie Mensah swój apartament. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że w jego mieszkaniu króluje biel, beż oraz szkło.

Jak mieszka Rafał Brzozowski?
Mat. prasowe

Także sypialnia utrzymana jest w podobnej kolorystyce.

Jak mieszka Rafał Brzozowski?
Mat. prasowe

Choć Rafał uwielbia nowoczesne rozwiązana, w jego salonie znajdziemy również stylową, klasyczną komodę oraz drewniany stół.

Jak mieszka Rafał Brzozowski?
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rafał Brzozowski domy gwiazd
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48