Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews
Newsy

Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech!

Małgorzata Ostrowska Królikowska po śmierci męża. Jak sobie radzi?

To był ciężki początek roku dla rodziny Królikowskich. 27 lutego zmarł Paweł Królikowski. Od śmierci wybitnego aktora niebawem minie już dwa miesiące. Jak sobie radzi Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaAntoni Królikowski opublikował wzruszające zdjęcie z mamą. Miło zobaczyć, że aktorka znowu się uśmiecha... 

Zobacz także: Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant"

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski czytają bajki dla dzieci 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski wzięli udział w "Instanocce" czyli codziennej akcji zorganizowanej przez aktorów na Instagramie. Transmisje na żywo w ramach "Instanocki" dla dzieci odbywają się kolejno na różnych profilach aktorów. Wczorajsza obyła się na Instagramie Antoniego Królikowskiego. Rozpoczął od wspólnego czytania razem z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. 

Dzisiaj na @instanocka spróbujemy przeczytać razem „Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Zacznę z Mamą @malgorzata_ok a potem dołączą do nas koleżanki i koledzy: @soniabohosiewicz @kurdejszatan @piotrstramowski_official @laurasamojlowicz @misiekkoterski @adafijal @maria.niklinska @anna.korcz.official @taannamucha @rafkrolikowski 🐰❤️ #instanocka #koziolekmatolek

Z tej okazji na jego profilu pojawiło się zdjęcie z mamą oraz książką Kornela Makuszyńskiego "Przygody Koziołka Matołka". Uwagę do zdjęcia przyciąga nie tylko piękna inicjatywa, ale również uśmiech Antoniego oraz Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Miło ich takich widzieć! 

Zobacz także: Antek Królikowski na spacerze z dziewczyną podczas kwarantanny! "To nasze alibi!"

Antoni Królikowski opublikował zdjęcie z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Wspólnie z innymi aktorami czytali bajki dla dzieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

W ostatnich miesiącach rodzina Królikowskich przeżyła trudny okres.

Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego

Dużo radości Małgorzacie daje jej wnuk, Józek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kawka z babcią ☕️a Józek rośnie i rośnie ❤️🌸🐰🌺

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko artystycznym światem. Przyjaciele, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczali wpisy, w których żegnali swojego serdecznego kolegę. Wśród tych osób nie nie mogło oczywiście zabraknąć  Katarzyny Skrzyneckiej , która przez wiele lat, wspólnie z Pawłem Królikowskim, zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować! W środę 4 marca zaprezentowano ramówkę telewizji Polsat, na której pojawiły się gwiazdy związane ze stacją. Udało nam się porozmawiać z Katarzyną Skrzynecką, która we wzruszających słowach opowiedziała nam o tym, jaki był Paweł Królikowski. Chociaż aktorka nigdy nie miała okazji spotkać się z artystą na planie filmowym, to jednak więź jaka między nimi nawiązała się podczas zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", była niezwykle wyjątkowa.  Tak cudnych, kochanych ludzi nie powinno się zabierać tak wcześnie do nieba... [...] Bez Królika już nic nie będzie takie samo. - powiedziała w rozmowie z reporterką Party.pl, Katarzyna Skrzynecka.  Zobaczcie co jeszcze opowiedziała nam przyjaciółka Pawła Królikowskiego. Słowa Katarzyny Skrzyneckiej  wzruszają do łez.

Antoni Królikowski wideo
East News
Newsy
Antek Królikowski szczerze o roli w filmie "Bad Boy"! "Nigdy nie zagrałem roli tak trudnej, tak..."

Antek Królikowski zagrał główną rolę w najnowszym filmie Patryka Vegi "Bad Boy" o środowisku kibiców. Wcielił się w nim w postać Pablo, członka kibolskiego gangu. Podczas rozmowy z Party.pl zdradził, czy od początku widział się w tej roli? Aktor opowiedział też o atmosferze panującej na planie. Okazuje się, że podczas kręcenia każdego z filmów Patryka Vegi na planie panuje ten sam schemat. O co chodzi? Obejrzyjcie wideo. Tam znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.  Sam Patryk Vega zdradził, że od początku to właśnie Antoniego Królikowskiego widział w roli głównej! Aktor dostał tę rolę bez castingu? Zobaczcie, jak to się odbyło! Antek Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Bad Boy". Na premierze aktor pojawił się w  personalizowanej bomberce projektanta mody,  Rodrigo De La Garza.    

East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnuczkiem. Internauci wspominają o Pawle Królikowskim 

Czy może być coś silniejszego niż miłość babci do wnuka? Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała rozczulające zdjęcie ze swoim wnuczkiem Józiem. Chłopczyk momentalnie skradł serca internautów. Tylko spójrzcie ile radości daje ukochanej babci!  Zobacz także:  Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech! Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnuczkiem Małgorzata Królikowska ma tylko jednego wnuczka, nic więc dziwnego, że malutki Józef jest jej oczkiem w głowie. Wspólnie spędzony czas daje im mnóstwo radości. Pomimo trudnych wydarzeń, które w ostatnim czasie dotknęły rodzinę Królikowskich ich wzajemne wsparcie daje im siłę do tego, aby z optymizmem patrzeć w przyszłość.  Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła podzielić się w sieci wzruszającym zdjęciem ze swoim wnuczkiem:  Kawka z babcią ☕️a Józek rośnie i rośnie ❤️🌸🐰🌺 - podpisała zdjęcie. To zdjęcie poprawiło humor wielu internautom. Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy:  - Ale cudo świata! 🌸🌸🌸 Wyglądasz jak mamusia a nie babcia ❤️❤️❤️ - Ale podobny do Króliczków😍😍🥰 - Jak Ksawery❤️ - Dziadek Go pilnuje z nieba😍😍😍❤❤❤  - napisał internauta wspominając Pawła Królikowskiego - Królik w ogródku ❤️ - U babci najlepiej Piękny widok!  Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnuczkiem, Józiem. To zdjęcia skradło serca internautów.   ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner