Kevin sam w domu

Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać

Kevin sam w domu

To już 30. lat, odkąd film "Kevin sam w domu" bawi widzów do łez! Kultowa świąteczna komedia jest nieśmiertelnym hitem i chyba ciężko wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez tej produkcji. W filmie pojawiło się mnóstwo charyzmatycznych postaci w tym niezapomniany duet złodziei, w których wcielili się Daniel Stern i Joe Pesci.

A czy wiecie jak wyglądają dziś? Koniecznie zobaczcie ich najnowsze zdjęcia! Naszym zdaniem naprawdę trudno ich rozpoznać! 

Zobacz także: Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

Jak dziś wyglądają Joe Pesci i Daniel Stern, czyli filmowi złodzieje z "Kevin sam w domu"? 

Ciężko się nie zgodzić, że emisja "Kevina samego w domu" w święta Bożego Narodzenia to już tradycja! Ten film można oglądać bez końca i za każdym razem wywoła on uśmiech na twarzy. Sprytnego Kevina, który dzielnie stawił czoła podstępnym złodziejom pokochali nie tylko Polacy, ale miliony widzów na całym świecie! 

Kevin sam w domu

Kiedy jednego roku stacja Polsat zdecydowała się zmienić świąteczną ramówkę, w której miało zabraknąć "Kevina", widzowie nie kryli rozczarowania. Powstały nawet petycje do władz stacji, aby przywrócić do ramówki kultową komedię. I udało się!

Wygląda na to, że Kevin chyba już zawsze będzie z nami w święta! 

Kevin sam w domu

W filmie poznaliśmy wiele fantastycznych postaci, a do grona tych najbardziej zapamiętanych z pewnością należą słynni bandyci, którzy mieli swoje niecne plany. W te role wcielili się fantastyczni aktorzy - Joe Pesci i Daniel Stern.

Kevin sam w domu
AKPA

Jak wiadomo, filmowym złodziejom nie udało się zrealizować swoich planów, bo na ich drodze stanął Kevin! Trzeba przyznać, że panowie genialnie odegrali swoje role. Ich kultowe teksty i akcje na pewno pamięta każdy fan filmu "Kevin sam w domu"! 

Kevin sam w domu
East News

Jak wyglądali Joe Pesci i Daniel Stern w filmie sprzed 30 lat pamiętamy wszyscy. A jak wyglądają dziś? Zobaczcie!

Joe Pesci, czyli filmowy Harry 9 lutego skończył 77 lat. Trzeba przyznać, że na najnowszych zdjęciach ciężko go rozpoznać! 

Kevin sam w domu
East News

Amerykański aktor włoskiego pochodzenia ma bardzo charakterystyczny styl. Najczęściej na oficjalnych wyjściach pokazuje się w garniturze, czarnym kapeluszu i ciemnych okularach. 

Kevin sam w domu
East News

Poznalibyście słynnego aktora z filmu "Kevin sam w domu" ?

Kevin sam w domu
East News

Z kolei Daniel Stern skończył w tym roku 63 lata. W dalszym ciągu nosi swoją charakterystyczną brodę i fryzurę, a na jego twarzy zawsze gości uśmiech!

Kevin sam w domu
East News

Poznajecie słynnego "złodziejaszka" z filmu "Kevin sam w domu"?

Który z aktorów waszym zdaniem zmienił się bardziej? 

 

 

Więcej na temat Kevin sam w domu
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37