Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z Miodowych lat?

Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z "Miodowych lat"? Udzieliła wywiadu i mówi o... kontynuacji serialu! 

Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z Miodowych lat?

Fani kultowych "Miodowych lat" wciąż wracają do starych odcinków i powtórek, które często można zobaczyć na antenach Polsatu. W jedną z najbardziej charakterystycznych ról w hitowym sitcomie wcieliła się Agnieszka Różańska, która zagrała Pamelę Marszałek - żoną dyrektora Marszałka, szefa Karola (Cezary Żak). Co dziś robi i jak wygląda piękna aktorka?

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze pamiętasz "Miodowe lata"? To test dla wiernych fanów kultowego serialu

Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z "Miodowych lat"?

Pamela Marszałek, którą sam Marszałek nazywał również Tygryskiem (a ona jego Kłapołuchem) była seksowną, niezbyt inteligentną, ale przeuroczą uwodzicielką, o którą zazdrosne były Alinka Krawczyk i Danuta Norek (m.in. w odcinku "Alina i blondyna", kiedy to cała czwórka odwiedziła Marszałków w ich nowym domu). Pamela całe dnie spędzała w salonach piękności, od czasu do czasu angażowała się również w akcje charytatywne. W jej rolę doskonale wcieliła się Agnieszka Różańska, znana wówczas widzom z filmu "Kroll" czy "Dzieci wojny".

Różańska nadal jest bardzo aktywna aktorsko, choć udziela się głównie w poznańskich teatrach, bo tam od dawna mieszka (ma dwoje dzieci i męża). Gwiazda udzieliła wywiadu portali otopress.pl, w którym opowiadała m.in. o kręceniu "Miodowych lat" i atmosferze na planie. 

Dużo wyzwań było aktorskich w „Miodowych latach”. Po pierwsze to to, żeby nie było widać w moich oczach, że ja myślę. To była jedna z uwag reżyserskich. 

Kiedy padło pytanie o możliwą kontynuację "Miodowych lat", Różańska odparła:

Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach. Mianowicie wtedy, kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać i nie udało się to. Myślę, że może wzięłabym to pod uwagę – zwłaszcza, że scenariusz pewnie byłby tak specjalnie napisany, żeby ta Pamela… a właściwie nie wiem, może gdyby ona troszkę zmądrzała, to już by nie było „to”.

Agnieszka Różańska po udanym występie w "Miodowych latach" zagrała małe role również w filmach "Zakochani" czy "Siedem minut". Po przeprowadzce do Poznania rzadziej pojawiała się na castingach, przez co mniej pojawiała się na wielkim ekranie. Gra w teatrach w Poznaniu, zajmuje się również działalnością charytatywną, ale przede wszystkim jest matką i żoną. 

Stworzyłam rodzinę i jest całkiem przyjemnie. [...] Bardzo się spełniam, dzieci odchowane, jestem sobie w Poznaniu. [...] Przede wszystkim jest rodzina, mam dwójkę dzieci, mam męża, prowadzę dom jak powinno się prowadzić, są posiłki trzy razy dziennie, są wypieki, ale postanowiłam się zając działalnością wolontaryjną. [...] - mówi w wywiadzie Agnieszka.

Całość zobaczycie poniżej! Prawda, że nic się nie zmieniła?

W "Miodowych latach" stworzyła niezapomnianą postać Pameli Marszałek! 

Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z Miodowych lat?

 

Więcej na temat gwiazdy Polsatu
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37