TYLKO U NAS

Jak Dodzie pracuje się z mężem? Na razie jest dobrze, ale... "będę to mogła podsumować pod koniec wakacji"

Jak Dodzie pracuje się z mężem? Na razie jest dobrze, ale... "będę to mogła podsumować pod koniec wakacji"

Doda wraz z mężem, Emilem, pracują teraz nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", który wyreżyseruje Maria Sadowska. Na jakim etapie są prace nad produkcją? Piosenkarka zdradziła nam, że trwają castingi do obsady, a za miesiąc powinny rozpocząć się zdjęcia. Przy okazji gwiazda zdradziła, jak pracuje się jej z mężem. Na razie ich relacje w pracy są bardzo dobre, ale... Zresztą - sami zobaczcie!

Zobacz także: Julia Wieniawa w filmie Dody i jej męża? Nie ma szans! "To nie jest mocne nazwisko, jest najbardziej wypromowane"

Doda z Emilem Stępniem

Doda o Julii Wieniawie
Newsy
Julia Wieniawa w filmie Dody i jej męża? Nie ma szans! "To nie jest mocne nazwisko, jest najbardziej wypromowane"
Julia Wieniawa w filmie Dody i jej męża? Nie ma szans! "To nie jest mocne nazwisko, jest najbardziej wypromowane"

Doda i jej mąż Emil Stępień pracują właśnie nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", który wyreżyseruje sama Maria Sadowska! Już teraz wiadomo, że będzie to wielki kinowy hit! Nieznana jest jeszcze obsada, ale podczas TeleKamer zapytaliśmy Dodę, czy widziałaby w filmie Julię Wieniawę, jedną z najpopularniejszych obecnie aktorek w Polsce. Doda ostro o Julii Wieniawie: "To nie jest mocne nazwisko" Okazuje się, że mimo sympatii do Julii, piosenkarka uważa, że jej nazwisko jest mocno wypromowane, a udział w "Dziewczynach z Dubaju" nie wniesie nic nowego. To nie jest mocne nazwisko, jest najbardziej wypromowane - mówi nam Doda. Posłuchajcie, co jeszcze nam zdradziła! Czy Julia odpowie na komentarz gwiazdy? Czekamy! Zobacz także:  Ważny apel Dody do organizatorów na TeleKamerach! Fani podzielają jej zdanie Doda jest szczera jak zawsze! W filmie, który produkuje z mężem, nie widzi Julii Wieniawy.  Doda na wczorajszych TeleKamerach zaskoczyła odważną kreacją! Z kolei Julia Wieniawa odebrała wraz z Kasią Zielińską TeleKamerę za "serial roku" - "Zawsze warto"!  

Doda o powrocie kategorii "Muzyka" w plebiscycie Telekamery
AKPA, fot. Baranowski
Newsy
Ważny apel Dody do organizatorów na TeleKamerach! Fani podzielają jej zdanie
Doda na Telekamerach 2020. Artystka zaapelowała o przywrócenie kategorii "Muzyka" w plebiscycie Telekamer.

Doda  nie tylko zachwyciła swoją stylizacją podczas  Telekamer 2020  ale z pewnością zapunktowała u swoich kolegów z branży muzycznej. Podczas wczorajszej gali, była jedną z wręczających statuetki laureatom. Korzystając z kilkusekundowego czasu antenowego postanowiła zabrać głos w kwestii większego doceniania artystów muzycznych. Co powiedziała?  Zobacz także:  TeleKamery 2020: Największe gwiazdy na gali! Kto dostał nagrodę? Wyniki! Doda na Telekamerach 2020 Doda postanowiła zabrać głos na Telekamerach 2020. Podczas wręczania nagrody w kategorii "Program Rozrywkowy" poruszyła temat bliski swojemu sercu - muzykę.   Bardzo się cieszę, że Telekamery wróciły na szklany ekran, tym bardziej żywię ogromną nadzieję, że kategoria "Muzyka" wróci do Telekamer i mówię to w imieniu fanów różnych artystów, ale również w imieniu swoim.  Doda jest laureatką dwóch statuetek: w kategorii "Muzyka" (2006 r.) oraz Platynowej Telekamery przyznanej w 2016 roku.   Wiem jakie to jest cudowne i ekscytujące, kiedy można ją odebrać, więc dlaczego mieliby jej nie odbierać młodzi, wspaniali artyści?   Kategoria "Muzyka" była przyznawana w latach 2004-2011 oraz w 2015 roku. We wcześniejszych latach również występowała, ale była kierowana tylko do wokalistek. Niestety, w ostatnim czasie organizatorzy zrezygnowali z umieszczania muzyki na liście kategorii. Czy po apelu Dody ma szansę ponownie znaleźć się w plebiscycie?  Zobacz także:  Doda znów przyćmiła wszystkich na TeleKamerach 2020! Co za odważne wycięcie! Doda podczas wręczania statuetki w kategorii " Program Rozrywkowy" zaapelowała o powrót kategorii "Muzyka" do...

Doda na TeleKamerach 2020 w czarnej kreacji z rozcięciem
EastNews
Fleszstyle
Doda znów przyćmiła wszystkich na TeleKamerach 2020! Co za odważne wycięcie!
Doda znów przyćmiła wszystkich na TeleKamerach 2020! Co za odważne wycięcie!

Na wielkiej gali TeleKamer 2020 pojawiła się oczywiście Doda, która za każdym razem zaskakuje swoją stylizacją podczas tej imprezy! Nie inaczej było tym razem - gwiazda na czerwonym dywanie pojawiła się w kreacji z bardzo odważnym wycięciem! Prezentowała się zjawiskowo! Kto jej towarzyszył? Zobaczcie więcej zdjęć w galerii poniżej! Zobacz także:   Doda nadal walczy z ogromnym bólem: "Moja decyzja była błędem! Ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy!"

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner