Jacek Rozenek, Roxi Gąska, Radosław Majdan Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek, Roxi Gąska, Jacek Rozenek, Roxi Gąska, Jacek Rozenek, Roxi Gąska,
Jacek Rozenek, Roxi Gąska, Radosław Majdan
Instagram
1/5
Jacek Rozenek, Roxi Gąska, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek nie są ze sobą już od lat. Oboje jednak ułożyli sobie życie - ona u boku Radka Majdana, a on z Roxi Gąską. Do tej pory wydawało się, że byli małżonkowie żyją w zgodzie i sympatii, tworząc szczęśliwą patchworkową rodzinę. Jednak niekoniecznie! Ostatnio Jacek Rozenek udzielił wywiadu, w którym nieco dogryzł nowemu mężowi Małgosi - Radkowi Majdanowi! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii,  co powiedział.

Zobacz: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu

2/5
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Instagram

Wszyscy doskonale wiedzą, że Radek Majdan świetnie dogaduje się z synami Małgosi i Jacka. Razem z Małgosią, Stasiem i Tadziem wyjeżdża na wakacje czy chodzi na mecze. Nie ukrywa, że chłopaki są dla niego jak synowie!

Zobacz: Nie będzie "Iron Majdan 2", bo Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? "Za to Projekt Lady można prowadzić w każdym stanie"

3/5
Jacek Rozenek, Roxi Gąska,
Instagram

Jakiś czas temu Radosław Majdan powiedział w rozmowie z "Galą":

 

Uwielbiam spędzać czas z chłopcami. Kocham ich, po prostu tak jest. Najbardziej się cieszę, kiedy są uśmiechnięci, szczęśliwi. To wspaniali chłopcy.
 

 

Co na to Jacek Rozenek?

Zobacz: Jak żyć po rozwodzie

4/5
Jacek Rozenek, Roxi Gąska,
Instagram

Tym razem aktor udzielił wywiadu dla "Gali", gdzie skomentował rodzinne relacje. Na pytanie, czy ich rodzina jest patchworkowa, odpowiedział:

 

Staś i Tadzio mają jedną matkę i jednego ojca. Małgosia jest żoną Radka, ale to ja jestem tatą chłopców. Tak samo jak mają jedną mamę i jest nią Małgosia. Chłopcy zaakceptowali nową sytuację - powiedział. 

 

Zobacz: Jak wygląda podział majątku przy rozwodzie? Co bierze pod uwagę sąd? 

5/5
Jacek Rozenek, Roxi Gąska,
Instagram

Myślicie, że Radek Majdan poczuje się urażony?

Zobacz: Radek Majdan broni Lewandowskiego przed hejterami: „Nie rozumiem tej nagonki na niego”

Więcej na temat Radosław Majdan Jacek Rozenek