Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jacek Borkowski, Magdalena Gotowiecka
East News/Facebook
Newsy

To rozdziera serce! Jacek Borkowski pisze do zmarłej żony: "Cześć kochanie, u nas wszystko ok"...

Naprawdę piękny list

Jacek Borkowski napisał poruszający list do swojej zmarłej żony Magdaleny Gotowieckiej. Ukochana aktora zmarła w połowie stycznia 2016 na niespodziewany atak ostrej białaczki. Jacek Borkowski towarzyszył swojej żonie w ostatnich chwilach. Doszło między nimi to wzruszającego pożegnania. Po jej śmierci, aktor stara się nie załamywać. Został samotnym ojcem dwojga dzieci - 12-letniego syna Jacka oraz 10-letniej córki Magdy.

Partnerka Jacka Borkowskiego pierwszy raz o ich związku! Czym podbił jej serce?

Jacek Borkowski pisze do swojej zmarłej żony

Aktor znany m.in. z serialu "Klan" nadal nie może pogodzić się ze stratą swojej ukochanej. Na jego Facebooku pojawił się rozdzierający serce wpis, kierowany do jego ukochanej żony Magdaleny.

Cześć kochanie, u nas wszystko ok. Dzieci zjadły obiad, teraz odrabiają lekcje, Jacek walczy z chemią i fizyką, a Madzia pisze wypracowanie z polskiego. Bardzo Cię kochamy!!! Bardzo... - czytamy na profilu aktora.

Fani Jacka Borkowskiego od początku wpierają go słowami otuchy. Również pod tym postem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy.

Trzymaj się!!!! Trzymaj. Szalenie przykro...

 

Proszę przyjąć wyrazy współczucia. Życzę siły i miłości, które są bardzo pomocne w takich chwilach, jak ta...

 

On są z nami... obok

Magdalena Gotowiecka, żona Jacka Borkowskiego, została pochowana w rodzinnych stronach na cmentarzu pod Zieloną Górą.

 

Zobacz też: "Ja po pro­stu nie wy­obra­żam so­bie ży­cia bez Mag­dy". Zmarła żona Jacka Borkowskiego.

 

Jacek Borkowski napisał piękny list do swojej zmarłej żony.

Jacek Borkowski
Facebook

Żona Jacka Borkowskiego zmarła w połowie stycznia 2016 roku na atak białaczki.

Jacek Borkowski z żoną
East News

Aktor samotnie wychowuje dwoje dzieci.

Jacek Borkowski z żoną i z dziećmi
East News

 

Karolina Borkowska pokazuje ciążowy brzuszek
ONS
Newsy
Karolina Borkowska chwali się ciążowym brzuszkiem. Poród tuż, tuż
Karolina Borkowska chwali się ciążowym brzuszkiem. Poród tuż, tuż

Który to już miesiąc?

Magda Gotowiecka, Jacek Borkowski
East News
Newsy
Jacek Borkowski do tej pory nie odwiedził grobu swojej żony! Ma bardzo ważny powód...
Jacek Borkowski do tej pory nie odwiedził grobu swojej żony! Ma bardzo ważny powód...

Jacek Borkowski opowiedział, jak radzi sobie po śmierci swojej ukochanej żony Magdaleny Gotowieckiej. Małżonka popularnego aktora, znanego m.in. z serialu "Klan", odeszła w połowie stycznia 2016 roku. Powodem jej śmierci był niespodziewany atak ostrej białaczki. Aktor towarzyszył swojej ukochanej w ostatnich chwilach. Choć od jej śmierci minęły już dwa miesiące, Jacek Borkowski nadal przeżywa odejście swojej partnerki. Jacek Borkowski o śmierci żony Magdy Żona aktora została pochowana w rodzinnym grobowcu w okolicach Zielonej Góry. Kobieta miała zaledwie 45 lat. Osierociła dwoje dzieci, które obecnie wychowywane są przez ojca. To właśnie dzieci sprawiają, że Jacek Borkowski stara się uporać z traumą po utracie ukochanej i próbuje iść dalej przez życie. Aktor dobrze sobie radzi, lecz nadal odczuwa ogromny żal. Nie wpadłem w depresję, jakoś sobie radzę. Nie zostałem tu sam, mam dzieci, które potrzebują mego wsparcia. Nie mogę więc pozwolić sobie na słabość. Nie pogrążam się w rozmyślaniu, nie gryzę paznokci. Muszę pilnować, żeby dzieci nie wpadły w zapaść, muszę dawać sobie radę lepiej niż one, bo nie mam alternatywy - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium". I choć aktor stara się nie zadręczać swoją tragedią, to nadal nie czuje się na tyle dobrze, by móc wybrać się na grób swojej żony. Od czasu pogrzebu, Borkowski jeszcze nie odwiedził cmentarza. Jeszcze nie, za wcześnie. Zbyt boli - zdradził na łamach gazety. Zobacz też: To rozdziera serce! Jacek Borkowski pisze do zmarłej żony: "Cześć kochanie, u nas wszystko ok"...   Żona Jacka Borkowskiego zmarła w połowie stycznia 2016 roku na atak białaczki. W czasie pogrzebu aktora wspierała córka Karolina.  

Żona Jacka Borkowskiego nie żyje
Newsy
Nie żyje żona Jacka Borkowskiego. "To był gwałtowny atak, bez szans na powodzenie"
Nie żyje żona Jacka Borkowskiego. "To był gwałtowny atak, bez szans na powodzenie"

Tragiczna wiadomość. Zmarła ukochana żona Jacka Borkowskiego , Magdalena. Miała zaledwie 45 lat! Okazało się, że chorowała na białaczkę. Żona Jacka Borkowskiego nie żyje Aktor, znany m.in. z serialu “Klan”, poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku: Słońce moje zgasło - napisał znany aktor. Jak pisze se.pl, Magdalena trafiła miesiąc temu do szpitala z wysoką temperaturą. Okazało się, że ma białaczkę... Jacek Borkowski w rozmowie z Super Expressem zdradził, że choroba żony była dla nich ogromnym zaskoczeniem.  Ich dramat  rozpoczął się zaledwie kilka tygodni temu. Nie chorowała, to się stało w ciągu trzech tygodni, odmiana złośliwej białaczki, nie wiadomo skąd - powiedział Borkowski. To był gwałtowny atak, bez szans na powodzenie.     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); SŁOŃCE moje zgasło... Posted by Jacek Borkowski on  Saturday, January 16, 2016   Jacek i Magdalena byli małżeństwem od 2009 roku. Poznali się 7 lat wcześniej. Mają dwójkę dzieci - Magdę i Jacka. To takie trudne. Nie mogę się z tym pogodzić. W niedzielę (17 stycznia) obchodzilibyśmy siódmą rocznicę ślubu - mówi Borkowski dla Fakt24. I dodaje… – Muszę żyć dalej. Mam dwójkę małych dzieci. Trzeba je wychować. Według se.pl, pogrzeb odbędzie się w czwartek, 21 stycznia pod Zieloną Górą.   Aktora w trudnych chwilach wspiera m.in. jego córka, Karolina Borkowska, która na Facebooku zamieściła zdjęcie z opisem "Przetrwamy i damy radę..."     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner