Izabela Janachowska uporała się już z trudem znalezienia idealnego przedszkola dla swojego synka. W rozmowie z mediami poinformowała, że ze względu na częste podróże, placówka powinna spełniać międzynarodowe wymagania. Gwiazda postanowiła wysłać Christophera do "brytyjskiego przedszkola", gdzie zajęcia będą prowadzone w języku angielskim.

Reklama

Izabela Janachowska pośle syna do "brytyjskiego przedszkola"

Izabela Janachowska w 2019 roku została mamą upragnionego synka. Chłopek otrzymał bardzo oryginalne imię - Christopher Alexander - które brzmi międzynarodowo, a właśnie na tym zależało ekspertce od ślubów najbardziej. Izabela Janachowska ma już zaplanowaną przyszłość dla syna. Gwiazda pragnie, by Chritopher kształcił się za granicą, dlatego obcojęzyczne imię ma ułatwić mu późniejszą drogę w życiu.

- My dużo wyjeżdżamy, dużo podróżujemy. Myślę, że mały będzie kształcił się gdzieś dalej w świecie, więc chcieliśmy mu ułatwić tę drogę - powiedziała na antenie "Dzień Dobry TVN".

Jak się okazuje, chłopiec niebawem pójdzie do przedszkola. Już na tym etapie edukacji rodzice Chriska zadbali, by placówka stawiała na zajęcia prowadzone w obcym języku.

Zobacz także: Karolina Pisarek wywołała burzę chwaląc się prezentami ślubnymi. Izabela Janachowska ma dla niej radę

Izabela Janachowska i Jacek Jabłoński, którzy są ze sobą już 10 lat, wybrali niepubliczne przedszkole, w którym zajęcia są prowadzone w języku angielskim. W rozmowie z "Faktem" gwiazda "Tańca z Gwiazdami" wyznała, że pragnie, aby Christopher był oswojony z obcym językiem już od najmłodszych lat.

Zobacz także

-To jest przedszkole brytyjskie, bo tak naprawdę te nasze życie jest bardzo szalone i często jesteśmy w różnych miejscach, więc bardzo zależało mi, żeby on też świetnie mówił po angielsku - wyjaśniła "Faktowi".

Oczywiście prestiżowe, brytyjskie przedszkole wiąże się z dużym wydatkiem. Roczne czesne w takich placówkach waha się w granicach od 30 nawet nawet do 55 tysięcy złotych.

Doceniacie troskę Izabeli Janachowskiej o przyszłość syna?

Reklama

Zobacz także: Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? Odpowiedziała

Instagram/izabelajanachowska
Instagram/izabelajanachowska
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Instagram/izabelajanachowska
Reklama
Reklama
Reklama