Od 2014 roku Izabela Janachowska jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego, z którym doczekała się synka Christophera. Cała trójka mieszka w luksusowym penthousie w Warszawie, do którego przeprowadzili się stosunkowo niedawno. Wcześniej zamieszkiwali inny, wcale nie mniej bogaty apartament. Teraz celebrytka pokazała dokładnie jego wnętrza! Bar, ogromny taras i wielki stół to tylko przedsmak!

Reklama

Izabela Janachowska chwali się swoją "300-metrową kawalerką"

Pod koniec 2022 roku Izie Janachowskiej udało się spełnić swoje marzenie i w końcu przeprowadzić się do nowego apartamentu. Podobnie jak poprzedni, i ten został wykończony z najwyższą starannością. Oba gniazdka mieszczą się na jednej z dzielnic stolicy. Pierwsze jest jednak szczególnie bliskie jej sercu, ponieważ to tam rozpoczęła się jej historia z Krzysztofem Jabłońskim. Nieco lepiej przybliżyła ją swoim fanom w najnowszym vlogu na YouTube, określając pierwsze lokum "300-metrową kawalerką".

Okazało się, że Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zamieszkali ze sobą po raptem 3 tygodniach od poznania. Wszystko za sprawą jej ukochanego, który co prawda na początku zapytał, czy zechciałaby się do niego przenieść, ale już po kilku dniach, zanim ta zdecydowała, zamówił jej firmę przeprowadzkową. Niemal od razu, jak Iza zadomowiła się w nowym miejscu, zarządziła remont i, jak sama przyznała, zmieniła niemal wszystko.

Teraz, po raz pierwszy, z dokładnością zaprezentowała odbiorcom imponujący penthouse, w którym niegdyś mieszkali. Co ciekawe, już niebawem nieruchomość trafi na sprzedaż!

Reklama

Zobacz także: Janachowska pożegnała się z "TzG", bo dokuczała Sykut? Mamy komentarz tancerki

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama